بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رستوران گردان برج میلاد طی ماه‌های آینده به بهره‌برداری می‌رسد

کد خبر: 2075 Print This Post
۱۱ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۳۱
رستوران گردان برج میلاد طی ماه‌های آینده به بهره‌برداری می‌رسد

شرکت ها و سازمان ها برای استفاده از رستوران VIP www.BanaNews.irبرج میلاد می توانند از طریق مذاکره و مکاتبه با شرکت برج میلاد درخواست خود را ارایه کنند تا شرایط استفاده آن ها از این رستوران فراهم شود.

مدیر عامل برج میلاد تهران از آماده شدن رستوران VIP این مجموعه خبر داد و گفت : در ماه های آینده فرصت استفاده از رستوران گردان برج میلاد برای گردشگران داخلی و خارجی فراهم می‌شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایلنا، رحیم مطهرنژاد، مدیرعامل برج میلاد تهران با اشاره به وضعیت رستوران های بزرگ در محدوده برج میلاد و مجموعه گردشگری این برج، ابراز داشت: هم اکنون رستوران VIP توسط شرکت برج میلاد از شرکت سازنده تحویل گرفته شده است و در حال حاضر آمادگی داریم تا از این رستوران برای مهمانی های محدود و تشریفاتی برای دستگاه ها، سازمان ها و نهاد های مختلف استفاده کنیم.

مطهر نژاد در ادامه به وضعیت رستوران گردان برج میلاد به عنوان بزرگ ترین رستوران گردان دنیا اشاره کرد و اظهار داشت : رستوران گردان در هفته آینده از شرکت سازنده تحویل گرفته می شود و هم اکنون در حال شناسایی بهره بردار این رستوران بزرگ هستیم تا این محل در اختیار بهره بردار قرار گیرد.

به گفته مدیر عامل برج میلاد تهران در ماه های آینده فرصت استفاده از رستوران گردان برج میلاد برای گردشگران خارجی و داخلی فراهم می شود.

او همچنین تصریح کرد: شرکت ها و سازمان ها برای استفاده از رستوران VIP برج میلاد می توانند از طریق مذاکره و مکاتبه با شرکت برج میلاد درخواست خود را ارایه کنند تا شرایط استفاده آن ها از این رستوران فراهم شود.

مطهر نژاد در پایان شماره تلفن ۸۵۸۵ و همچنین سایت www.teran.ir را به عنوان دو پل ارتباطی متقاضیان با شرکت برج میلاد اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها