بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برآورد هزینه ۴۰ میلیارد تومانی برای اجرای طرح‌های شهری کرمان

کد خبر: 20075 Print This Post
۱۸ آبان ۱۳۹۰ | ۰۹:۱۳
برآورد هزینه ۴۰ میلیارد تومانی برای اجرای طرح‌های شهری کرمان

http://www.bananews.ir/مجموع هزینه اجرای طرح‌های شهری در شهرستان‌های سراسر استان کرمان ۴۰میلیاردتومان برآورد شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) معاون عمرانی استانداری کرمان با بیان این مطلب گفت:۴۰ درصد از این میزان اعتبار توسط استانداری و باقیمانده آن از سوی شهرداری تامین می‌شود.

محمدجواد کامیاب با اشاره به ساخت پنج تقاطع غیرهمسطح در شهر کرمان ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا کنون طرح‌های مختلف زیرگذر و روگذر بررسی و کار اجرایی آن آغاز شده که برای تخصیص اعتبار نیاز به تصویب دارد. وی خاطرنشان کرد: برای ساخت تقاطع غیرهمسطح چهار راه بازرگانی، چهار راه سیدی، چهار راه جوپاری و سه راه کوثر هر کدام به یک میلیارد تومان و تقاطع غیرهمسطح میدان ابوذر نیز به ۸۷۸ میلیون تومان اعتبار نیاز است که از محل اعتبارات استانی و داخلی شهرداری تامین می‌شود. معاون عمرانی استانداری کرمان اظهار کرد: برای احداث پل ۹ دی هم ۵/۵ میلیارد تومان اعتبار و برای تملک زمین‌های اطراف آن ۱۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها