بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

گزارش عملکرد سازمان مجری ساختمان‌ها و مدیریت بهداشت و درمان برای ساخت بیمارستان‌ها

کد خبر: 19516 Print This Post
۰۲ آبان ۱۳۹۰ | ۰۹:۵۱
گزارش عملکرد سازمان مجری ساختمان‌ها و مدیریت بهداشت و درمان برای ساخت بیمارستان‌ها

http://www.bananews.ir/اعضای کمیسیون عمران مجلس در جلسه روز گذشته خود عملکرد مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی و نیز مدیریت بهداشت و درمان درباره ساخت بیمارستان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی‌اکبر آقایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در جلسه این کمیسیون گزارش عملکرد مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی در خصوص عملکرد این سازمان و نیز مدیریت بهداشت و درمان در مورد ساخت‌وساز بیمارستان‌های کشور ارائه شد.

رییس کمیسیون عمران تصریح کرد: با توجه به این‌که تا حدودی مغایرت‌ در عملکرد‌ها دیده شده مقرر گردید تا پس از استماع گزارشات وزارت راه و شهرسازی و بهداشت‌، درمان و آموزش پزشکی، مرکز پژوهش‌های مجلس نیز گزارش جامعی را تهیه کند تا بتوان بر روی وضعیت عملکرد این دو دستگاه اظهارنظر کرد.

نماینده سلماس افزود: هم‌چنین بررسی طرح مجوز دریافت حق‌الارض از شرکت‌های خدماتی – تاسیساتی توسط شهرداری‌ها در دستور کار جلسه این کمیسیون قرار گرفت و ادامه بررسی به جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون عمران موکول شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها