بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شهرهای کوچک در اولویت صدور شناسنامه‌های جدید

کد خبر: 18961 Print This Post
۲۰ مهر ۱۳۹۰ | ۰۸:۰۳
شهرهای کوچک در اولویت صدور شناسنامه‌های جدید

http://www.bananews.irرئیس سازمان ثبت احوال با اشاره به اینکه تجهیزات و اعتبارات لازم برای صدور شناسنامه های جدید فراهم نیست گفت: در مرحله اول صدور شناسنامه های جدید شهرهای کوچک در اولویت قرار دارند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ناظمی اردکانی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تمامی شناسنامه های جدیدی که صادر می شود مربوط به شناسنامه های تعویضی و یا مستعمل است که در دفاتر الکترونیکی سازمان انجام می شود.

وی در مورد صدور شناسنامه های جدید گفت: با توجه به اینکه هنوز تجهیزات لازم برای این کار در سراسر کشور کامل نشده و تجهیزات فعلی پاسخگوی تمامی متقاضیان نیست به همین دلیل امکان ارائه فراخوان عمومی برای صدور شناسنامه های جدید فعلا وجود ندارد.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور تاکید کرد: در صورت ارائه فراخوان مشکلات زیادی برای مردم ایجاد می شود که معطلی و صف های طولانی یکی از این مشکلات است.

ناظمی اردکانی گفت: تا هنگامی که شناسنامه های قدیم اعتبار دارد ضرورتی نمی بینیم که فراخوان عمومی اعلام کنیم اما به تدریج در شهرهای کوچک و پس از آن در شهرهای متوسط فراخوان می دهیم.

به گفته وی، در شهرهای بزرگی مانند تهران نیز در صورت همکاری استانداران در تامین اعتبارات و خریداری تجهیرات،برای صدور شناسنامه های جدید اقدام خواهیم کرد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها