بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

درخواست فرماندار تهران از شهروندان برای همکاری با ستاد سرشماری نفوس و مسکن

کد خبر: 18818 Print This Post
۱۷ مهر ۱۳۹۰ | ۰۷:۵۶
درخواست فرماندار تهران از شهروندان برای همکاری با ستاد سرشماری نفوس و مسکن

http://www.bananews.ir/فرماندار تهران با بیان اینکه کار سرشماری در شهرستان تهران با دیگر شهرها و استانهای کشور متفاوت است از شهروندان تهرانی خواست با مأموران سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۰ همکاری کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، محسن نایبی با بیان اینکه کار سرشماری در شهرستان تهران با دیگر شهرها و استانهای کشور متفاوت است از شهروندان تهرانی خواست تا با مأموران سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۰ همکاری مناسبی داشته باشند.

وی افزود: فرمانداری تهران، مجری طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن در شهرستان تهران است که با همکاری دستگاههای اجرایی مختلف، برنامه ریزی های لازم برای این سرشماری انجام شده است.

معاون استاندار تهران تصریح کرد: کار سرشماری در شهرستان تهران با دیگر شهرها و استانهای کشور متفاوت است زیرا بیشترین جمعیت کشور، در شهرستان تهران مستقر هستند. همچنین شهرستان تهران به ۱۲ هزار مامور آمارگیر برای سرشماری عمومی نفوس و مسکن نیازمند است که اقدامات لازم برای جذب و آموزش این افراد صورت گرفته است.

نایبی،اظهار داشت: شهرستان تهران برای انجام سرشماری به پنج ناحیه و ۲۰ منطقه تقسیم شده که بعضی از این نواحی به اندازه چندین استان جمعیت دارند.

فرماندار تهران با بیان اینکه ستاد اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان تهران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است افزود: سرشماری پایه تمام تصمیم گیریها در حوزه های مختلف کشور است و با توجه به رشد روزافزون نظام جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف نیاز است آمار و اطلاعات به روز در اختیار برنامه ریزان و تصمیم گیران قرار بگیرد، زیرا اگر قرار است برای نسل آینده اقدامی انجام دهیم باید آماری دقیق و جامع از وضعیت موجود در اختیار داشته باشیم.

وی در پایان با اشاره به این نکته که هفتمین سرشماری عمومی نفوس و مسکن از دوم الی ۲۲ آبانماه سال جاری اجرا خواهد شد از شهروندان تهرانی درخواست کرد به منظور سرعت، دقت و کاهش هزینه ها در طرح سرشماری نفوس ومسکن، همکاری لازم را مبذول نمایند و با ارائه اطلاعات صحیح در پیشرفت شهر و کشور خود سهیم باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها