بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نیکزاد ، توقیف طرح باغشهر را تکذیب کرد

کد خبر: 18444 Print This Post
۱۰ مهر ۱۳۹۰ | ۰۷:۰۰
نیکزاد ، توقیف طرح باغشهر را تکذیب کرد

http://www.bananews.ir/علی نیکزاد، وزیر راه‌وشهرسازی در گفت‌وگو با سایت دولت، توقف طرح باغ‌شهر را تکذیب کرد و گفت: از برخی اظهارنظرها در این خصوص تعجب می‌کنم چون این طرح در حال حاضر مراحل مطالعاتی را طی می‌کند و هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم که برخی آن را لغو یا تصویب می‌کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) نیکزاد افزود: برای اجرای طرح باغ‌شهر پس از مطالعه و جمع‌بندی از مراجعی که موظف هستیم مجوز بگیریم، کسب تکلیف می‌کنیم و در صورت تصویب آن را اجرا می‌کنیم. وزیر راه‌وشهرسازی باغ‌شهر را ایده‌ای برای کنار گذاشتن بلندمرتبه‌سازی و آپارتمان‌نشینی و حرکت به استفاده از فضای سبز در کنار زندگی شهری دانست. در تاریخ ۱۹ شهریور معاون عمرانی بنیاد مسکن در گفت‌وگو با  ‌فارس با بیان اینکه بنیاد مسکن از سال گذشته مسوول مطالعه و اجرای «باغ‌شهر» در برخی مناطق کشور شده بود، اعلام کرد: این ماموریت هم‌اکنون به خاطر ابهاماتی که مجلس به مصوبه دولت وارد کرده، متوقف شده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها