بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۱ تیر، ۱۳۹۷ | Friday, 22 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهره برداری آزمایشی از برج مراقبت و تکنیکال بلاک فرودگاه تبریز

کد خبر: 1837 Print This Post
۰۶ دی ۱۳۸۹ | ۰۸:۲۴
بهره برداری آزمایشی از برج مراقبت و تکنیکال بلاک فرودگاه تبریز

بهره برداری آزمایشی از ساختمان در دست احداث برج مراقبت و تکنیکال بلاک فرودگاه تبریز از ۲۱ دی ماه آغاز می شود.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز، به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه های کشور، مدیرکل ارتباطات و ناوبری که از محل احداث این ساختمان بازدید می کرد، با بیان این مطلب گفت: عملیات نصب و راه اندازی سیستم سوئیچینگ و تجهیزات الکترونیکی برج مراقبت و مراحل اجرایی تا تاریخ ۲۰ دی ماه پایان می یابد و بهره برداری آزمایشی از آن ۲۱ همین ماه آغاز می شود.

حمیدی از بخش های مختلف و روند ساخت این ساختمان و نصب تجهیزات مربوط دیدن کرد.

** مدیرکل برنامه و بودجه شرکت فرودگاه ها رئوس برنامه های مالی سال ۱۳۹۰ این شرکت را اعلام کرد

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه شرکت فرودگاه های کشور اعلام کرد: ارتقا و بهبود سطح درآمد شرکت در صدر برنامه های سال ۱۳۹۰ شرکت قرار دارد.

اصغر نوراله زاده که در همایش مدیران شرکت فرودگاه های کشور در تهران سخن می گفت، اظهار داشت: همه کارکنان شرکت باید در چارچوب این برنامه حرکت کنند.

به گفته نوراله زاده، بخشی از این برنامه در ستاد و بخشی دیگر در فرودگاهها طراحی و اجرا می شود.

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه ارتقاء سطح رضایتمندی مراجعان و بهره برداران از فرودگاه ها را ازدیگر برنامه های سال ۹۰ شرکت فرودگاهها اعلام کرد و گفت: در این زمینه، سال آینده برنامه ها را مورد بازنگری قرار می دهیم و امیدواریم پس از طراحی برنامه ها، اجرای آن تا ۲ سال آینده آغاز شود.

نوراله زاده گفت: ارتقاء جایگاه فرودگاه امام خمینی”ره” به عنوان هاب منطقه از برنامه هایی است که سال آینده به آن توجه خاصی خواهد شد.

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه اصلاح ساختارهای سازمانی، ارتقاء بهره وری عوامل تولید خدمات ناوبری و فرودگاهی، ارتقاء سطح ایمنی و ناوبری را از دیگر برنامه های سال آینده شرکت اعلام کرد.

وی افزود: سال آینده در چارچوب برنامه های مالی ، مصرف انرژی را در ستاد و فرودگاه ها بهینه و هدفمند خواهیم کرد.

نوراله زاده گفت: توسعه امور حقوقی و اسلامی فرودگاهها را از جمله برنامه های دیگر سال آینده شرکت است.

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه در پایان تاکید کرد: واحدهایی که در صدد کسب اعتبارات از ستاد هستند باید برنامه ها و شاخص هایی را به ما ارائه دهند که در چارچوب برنامه های یاد شده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها