بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مشارکت ۳۷۰۰ نفر در سرشماری نفوس و مسکن آذربایجان غربی

کد خبر: 16438 Print This Post
۳۰ مرداد ۱۳۹۰ | ۰۵:۱۳
مشارکت ۳۷۰۰ نفر در سرشماری نفوس و مسکن آذربایجان غربی

http://www.bananews.ir/استاندار آذربایجان غربی از اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن همزمان با سراسر کشور در استان طی آبان ماه سالجاری با حضور سه هزار و ۷۲۰ نفر خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، وحید جلال زاده صبح یکشنبه در جلسه هماهنگی سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۰ در آذربایجان غربی افزود: اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۰ آبان ماه امسال آغاز شده و بیش از سه هزار و ۷۲۰ نفر در انجام مراحل مختلف این سرشماری مشارکت خواهند کرد.

وی با اشاره به اهمیت ارائه اطلاعات صیح، شفاف و درست ارائه آمار در سرشماری نفوس و مسکن توسط مردم، اظهار داشت: ارائه این اطلاعات می تواند دولت را در تدوین برنامه های مختلف در بخشهای مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یاری کند.

استاندار آذربایجان غربی با مثبت ارزیابی کردن کاهش مدت زمان سرشماری نفوس و مسکن از ۱۰ سال به پنج سال، بیان داشت: در کشوری در حال توسعه، نیازمند ارائه آمار و اطلاعات به روز بوده که سرشماری نفوس و مسکن هر ۱۰ سال یکبار نمی توانست نیاز های اطلاعاتی و آماری کشور را تامین کند.

جلال زاده با اشاره به اینکه تمامی اطلاعات و آمار ارائه شده در این سرشماری کاملا اختصاصی و محرمانه بوده و فقط برای برنامه ریزی کشور مورد استفاده قرار می گیرد، ادامه داد: در این راستا مردم نیز باید با ارائه اطلاعات صحیح به پرسشگران، دولت را در برنامه ریزی درست برای توسعه و آبادانی کشور یاری کنند.

استاندار آذربایجان غربی همچنین از رسانه ها و بویژه صدا و سیمای مرکز استان خواست تا ابعاد مختلف و اهمیت سرشماری نفوس و مسکن را بیشتر برای مردم اطلاع رسانی کنند.

غلامرضا دیزج نژاد معاون برنامه ریزی استاندار آذربایجان غربی و مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن نیز با ارائه اقدامات انجام شده برای برگزاری هر چه بهتر این سرشماری در استان، گفت: در راستای اجرای این سرشماری نقشه های روستایی و شهری و تغییرات تقسیمات کشوری به هنگام سازی می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها