بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 19 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

یک ریال هزینه بدون سند در بودجه تونل توحید نداریم

کد خبر: 15985 Print This Post
۲۲ مرداد ۱۳۹۰ | ۰۵:۵۹
یک ریال هزینه بدون سند در بودجه تونل توحید نداریم

www.BanaNews.irمعاون فنی و عمران شهرداری تهران با اشاره به انتقادهای اعضای شورای شهر تهران به مبهم بودن وضعیت هزینه‌های تونل توحید گفت: سازمان بازرسی به طور ویژه هزینه‌های این پرونده را بررسی کرده و یک ریال هم هزینه فاقد سند در بودجه تونل توحید نداریم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مازیار حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در بودجه سال جاری شهرداری تهران خواسته شده بود هزینه های پروژه تونل توحید اعلام شود که به طور مکتوب به رییس شورای شهر این هزینه‌ها، قیمت قراردادها و تعدیل ها اعلام شد،گفت:این نامه برای کمیسیون برنامه و بودجه وعمران شورا نیز فرستاده شد اما در جواب این پاسخ پرسش دیگری مطرح نشد.

وی با اشاره به این که بودجه تونل توحید به طور اختصاصی توسط سازمان بازرسی کشور بررسی شد خاطرنشان کرد: اعضای شورا هرگاه که بخواهند می توانند به جزئیات بودجه و اسناد مالی تونل توحید دسترسی داشته باشند. ما یک ریال هم هزینه فاقد سند در بودجه تونل توحید نداریم.

معاون عمرانی شهردار تهران در پاسخ به این پرسش که انتقاد اعضای شورا به چند برابر شدن هزینه های ساخت این پروژه در زمان اجرا است گفت: این موضوع جداگانه ای است که باید در کمیسیون های شورا به آن پرداخته شود. به جای آن که این مسائل در صحن عمومی شورا طرح شود که ایجاد شبه کند باید به طور کارشناسی این بحث دنبال شود. ما هیچ گونه مخفی کاری در پروژه های عمرانی نداریم.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها