بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شهرداری در مورد هزینه‌های تونل توحید پاسخگو نیست

کد خبر: 11335 Print This Post
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۷:۰۵
شهرداری در مورد هزینه‌های تونل توحید پاسخگو نیست

www.BanaNews.irعضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: هزینه های تونل توحید جزء سوالات اساسی شورای شهر تهران است که هنوز شهرداری در این زمینه پاسخی به ما نداده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) پروین احمدی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه شهرداری هنوز درباره مشکلات ایجاد شده در تونل توحید وهزینه های ساخت این تونل هیچ گزارش روشنی به شورا ارائه نداده گفت: در طول این مدت ارقام مختلفی از زبان مسوولان شهری شنیده شده است که این خود نیز جای سوال دارد و شهرداری موظف است در این زمینه با اسناد رسمی به شورای شهر پاسخ دهد.

حمزه شکیب رئیس کمیسیون عمران شورا نیز در این رابطه به مهر گفت: از نظر شورا مساله مالی تونل نیز با ابهام مواجه است زیرا این پروژه بدون مناقصه با مبلغ ۱۴۸ میلیارد تومان واگذار شد. اما شنیده می شود که قیمت تمام شده آن به ۶۴۰ میلیارد تومان رسیده است. بر اساس چه ضابطه ای یکباره هزینه تمام شده تونل چندین برابر می شود.

وی با بیان این که امنیت این تونل قطعا با ابهام مواجه است گفت: آلودگی هوای تونل توحید از مشکلات دیگر آن است که در هر ساعتی از شبانه روز از آنجا عبور کنیم متوجه این آلودگی خواهیم شد.

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها