بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

لوله گاز مانعی برای بزرگ‌ترین پل درون شهری کشور

کد خبر: 10999 Print This Post
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۱۱:۰۴
لوله گاز مانعی برای بزرگ‌ترین پل درون شهری کشور

www.BanaNews.irرئیس شورای شهرستان شوشتر از به وجود آمدن مانعی اساسی در مسیر احداث بزرگ‌ترین پل درون شهری کشور خبر داد و گفت: پروژه پل شطیط به لوله گاز برخورد کرده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) امیر رسولی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار داشت: کارگاه روگذر بزرگ‌ترین پل درون شهری کشور در شرایط کنونی به لوله گاز رسیده است و این امر مانع از فعالیت‌های آینده این پروژه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی کارگاه پل شطیط به تعطیلی رسیده است، گفت: کارگاه پل شطیط از قسمت روگذر تعطیل شده است و این مشکل باید در اسرع وقت رسیدگی و برطرف شود.

رئیس شورای شهرستان شوشتر با اشاره به اینکه رایزنی‌های لازم در استان برای رفع این مشکل انجام شده است، گفت: قرار است برای رفع این مشکل با مقامات استانی شرکت گاز جلسه مشترکی برگزار شود و در این باره تصمیم گیری خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مردم انتظار رسیدگی سریع به حل مشکل و افتتاح پروژه را دارند، خاطرنشان کرد: مردم در شرایط کنونی سرعت عمل در این پروژه را روزانه مشاهده می‌کنند و باید تلاش کرد تا امیدواری که به واسطه سرعت عمل در مردم به وجود آمده است از بین نرود.

رسولی با تاکید بر اینکه پل شطیط شوشتر باید در زمان تعیین شده به بهره‌برداری برسد، افزود: مردم شوشتر دیگر توان خلف وعده در این باره را ندارند و باید این پروژه در مدت زمان تعیین شده به پایان برسد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها