بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بزرگ‌ترین پل درون شهری کشور هفته دولت رسما افتتاح می‌شود

کد خبر: 10793 Print This Post
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۷:۴۰
بزرگ‌ترین پل درون شهری کشور هفته دولت رسما افتتاح می‌شود

www.BanaNews.irفرماندار شوشتر از افتتاح بزرگ‌ترین پل درون شهری کشور در هفته دولت سال ‌جاری خبر داد و گفت: پل شطیط با سرعتی معقول در حال تکمیل است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدرضا آملازاده در بازدید میدانی از نحوه تیرگذاری تقاطع غیرهمسطح پل شطیط شوشتر اظهار داشت: پل شطیط شوشتر در شرایط کنونی در حال تکمیل است و این روند سرعتی معقول و بسیار زیاد دارد.

وی با اشاره به اینکه پل شطسط شوشتر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، گفت: پل شطیط شوشتر به دلیل اینکه گره‌های ترافیکی بسیار زیادی را باز خواهد کرد نقش بسیار مهمی در رفع مشکل ترافیکی در سطح شهرستان شوشتر ایفا می‌کند و از این رو نقش بسیار مهمی را در رفع مشکل ترافیک شهری ایفا خواهد کرد.

آملازاده با اشاره به اینکه در شرایط کنونی تنها نورپردازی و رنگ آمیزی پل باقی مانده است، افزود: این دو اقدام در وظایف اداره کل راه و ترابری خوزستان است و این اقدامات تا مردادماه برای بهره‌برداری از این پل انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه از فردا بخشی دیگر از اتوبان امام حسین(ع) شوشتر مسدود می‌شود، گفت: تیرگذاری تقاطع غیر همسطح شهرستان شوشتر فردا به پایان می‌رسد و به این دلیل بخشی دیگر از اتوبان امام حسین(ع) شوشتر برای این امر مسدود خواهد شد.

فرماندار شوشتر با تاکید بر اینکه پس از تیرگذاری مرحله بتون ریزی این تقاطع آغاز خواهد شد، افزود: بتون ریزی این تقاطع نیز در اسرع وقت توسط پیمانکار آغاز خواهد شد.

وی تاکید کرد: مشکلات تملک زمین برای احداث خروجی‌های تقاطع غیر همسطح پل شطیط شوشتر نیز برطرف شده است و از این نظر مشکلی وجود ندارد.

پل شطیط شوشتر از سال۱۳۸۰ در این شهرستان کلنگ‌زنی شده است و قرار بود در مدت ۱۸ ماه ساخته شده و به بهره‌برداری برسد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها