بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تذکر شورای‌شهر درباره تونل نیایش

کد خبر: 10766 Print This Post
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۵:۴۵
تذکر شورای‌شهر درباره تونل نیایش

www.BanaNews.irشهرداری مراقب گسل‌های فرعی باشد و از تکرار مشکلات تونل توحید جلوگیری کند

اعضای شورای‌شهر تهران در بازدید از پروژه در دست احداث تونل نیایش ضمن درخواست توجه پیمانکاران به گسل‌های فرعی تهران در مسیر احداث این تونل، به شهرداری بابت جلوگیری از تکرار مشکلات تونل توحید تذکر دادند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir) به نقل از خبرگزاری‌مهر حسن بیادی، نایب‌رییس شورای اسلامی شهر تهران در جمع پیمانکاران و مدیران پروژه تونل نیایش گفت: ریزش آب در تونل توحید، مشکلاتی که در سیستم تهویه هوا وجود دارد و حجم عظیم تبلیغات سبب بدبینی به پروژه شد.

بیادی از مشاوران پروژه خواست به نظرات شورا در عمل توجه کنند تا همانند تونل توحید پروژه با مشکلات به پایان نرسد.

حمزه شکیب، رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران نیز در بازدید از پروژه‌ تونل نیایش با اشاره به مشکلاتی که قنات‌ها در مسیر تونل توحید ایجاد کرده‌اند، گفت: شناسایی قنات‌ها و حفره‌ها در مسیر کار به تنهایی کافی نیست و باید بر هدایت مسیر قنات‌ها توجه شود که در احداث تونل توحید از آن غفلت شد، بنابراین پر کردن قنات کافی نیست، چرا که آب روان قطعا از جای دیگری سر در می‌آورد و مشکل به طور کلی برطرف نمی‌شود.

وی با اشاره به وجود گسل‌های فرعی در مسیر تونل نیایش گفت: گسل «تلویزیون» یکی از گسل‌های فرعی است که در محدوده‌ این پروژه وجود دارد و تمهیدات لازم باید حین اجرای این پروژه در نظر گرفته شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها