بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۱ تیر، ۱۳۹۷ | Friday, 22 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ارسال نامه‌های تحویل مسکن

کد خبر: 966 Print This Post
۲۲ آذر ۱۳۸۹ | ۰۷:۰۳
ارسال نامه‌های تحویل مسکن

متن‌نامه: در آینده بسیار نزدیک واگذاری واحدها شروع می‌شود!www.BanaNews.ir

ارسال نامه‌های‌ تحویل واحدهای مسکونی‌مهر در تهران از روز گذشته برای تعدادی از تعاونی‌های

مسکن‌ که از نیمه سال ۸۶ در این طرح ثبت‌نام کرده بودند، آغاز شد که محتوای نامه حاوی جملات جالب و قابل توجهی است.

به گزارش بنانیوز به نقل از دنیای اقتصاد، در این نامه‌ها هیچ متن یا اظهار امیدوارکننده‌ای مبنی بر زمان قطعی تحویل مسکن‌مهر وجود ندارد و فقط از مدیران عامل تعاونی‌های مسکن‌مهر خواسته شده اسامی متقاضیان و متراژ‌ درخواستی را ارائه کنند.

در نامه‌‌ای که از سوی اتحادیه تعاونی‌های مسکن‌مهر شهر تهران ارسال شده نوشته شده است واحدها مراحل پایانی ساخت را می‌گذراند و در آینده نزدیک واگذاری آنها شروع می‌شود.

در این نامه نسبت به تعیین تکلیف دو موضوع فوق‌العاده مهم یعنی «قیمت‌تمام شده» و «زمان تحویل» که تعاونی‌های مسکن‌مهر سخت به دنبال آن هستند، اشاره نشده و فقط از تعاونی خواسته شده مبالغ واریزی را ظرف یک هفته اعلام کند. حال اینکه مبالغ واریزی باید چقدر باشد، موضوع در ابهام است.

به نظر می‌رسد تعاونی‌های مسکن مهر باید همچنان تاوان تاخیرها و برخی بدقولی‌های عوامل مسکن مهر در تهران را تحمل کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها