بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهره‌برداری از پروژه‌های مسکن مهر در قهاوند

کد خبر: 9583 Print This Post
۳۱ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۷:۵۱
بهره‌برداری از پروژه‌های مسکن مهر در قهاوند

معاون عمرانی استاندار همدان گفت: سال آینده، تمام پروژه‌های مسکن مهر قهاوند به بهره‌برداری می‌رسد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سیدحسن موسوی در جلسه عصر کاری در شهر قهاوند که با حضور استاندار، فرماندار و تنی چند از مدیران استانی برگزار شد، اظهار داشت: پروژه مسکن مهر در شهر قهاوند در دو بخش خودمالک و گروه ساخت اجرا می‌شود که تا اوایل سال آینده همه این واحدها به بهره‌برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه پروژه مسکن مهر در قهاوند ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: در بخش خودمالک ۵۳ متقاضی به بانک معرفی شده است و هم اکنون در شرف عملیات اجرایی قرار گرفته است و گروه ۴۰ واحدی ساخت نیز حدود دو ماه است که آغاز به کار کرده است.

معاون عمرانی استاندار همدان خاطرنشان کرد: ۸۸ مورد واحد مسکونی از تسهیلات مسکن روستایی برای بهسازی واحدهای روستایی استفاده کرده‌اند که اگر کار تملک ۲۲ قطعه توسط مسکن و شهرسازی انجام شود می‌توانیم پروژه ۴۴ واحدی مسکن را در قالب گروه ساخت تعریف کنیم.

وی گفت: تمام این ۹۳ واحد با توجه به این که خودمالک هستند به طور رسمی در اسفندماه سال جاری به بهره برداری می‌رسند.

موسوی اضافه کرد: عملیات مسکن مهر در بخش قهاوند و شرا آغاز شده است و با اعتباری معادل ۲ میلیارد ریال به میزان ۵ هزار و ۴۰۰ متر زمین مسکونی خریداری می‌کنیم.

وی ادامه داد: مبلغ یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال یارانه به شهرداری برای آبادسازی محوطه پرداخت شده است بنابراین به تعداد تقاضا از واحدهای مسکن مهر در اختیار افراد واجد شرایط قرار می‌گیرد.

به گزارش بنانیوز به نقل از فارس، معاون عمرانی استاندار همدان در پایان گفت: تمام روستاهای این بخش می‌توانند واحدهای روستایی خود را با استفاده از تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی بنیاد مسکن بهسازی و مقاوم‌سازی کنند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها