بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ستاد افتتاح مسکن مهر در شوشتر آغاز به کار کرد

کد خبر: 9393 Print This Post
۲۹ فروردین ۱۳۹۰ | ۱۱:۰۰
ستاد افتتاح مسکن مهر در شوشتر آغاز به کار کرد

www.BanaNews.irرئیس اداره مسکن و شهرسازی شوشتر از آغاز به کار ستاد افتتاح مسکن مهر در این شهرستان در سال‌ جاری خبر داد و گفت: این ستاد به صورت فعال در حال بررسی شرایط مسکن مهر است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسین پنبه‌دانه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار داشت: مسکن مهر شهرستان شوشتر از نظر پیشرفت جزو پیشروترین سایت‌های مسکن مهر در خوزستان به شمار می‌آید و این امر باعث می شود تا آماده‌سازی واحدهای در نظر گرفته شده در این سایت‌ها با سرعت بیشتری و در زمان کمتری انجام شود.

وی با اشاره به دلایل تشکیل ستاد افتتاح مسکن مهر در سال۹۰ در این شهرستان گفت: واحدهای مسکن مهر در شهرستان شوشتر در شرایط مناسبی هستند و سرعت کار از قابل قبول است ولی تشکیل این ستاد باعث بررسی سریع و رفع مشکل آنها می‌شود و به این دلیل سرعت در آماده‌سازی برای بهره‌برداری ارتقا خواهد یافت و به این دلیل این ستاد در شوشتر راه اندازی شد.

پنبه‌دانه با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این ستاد برای بهره‌برداری از واحدهای مسکونی مسکن مهر گفت: در سال‌جاری چهار زمان برای بهره‌برداری از واحدهای آماده در مسکن مهر در نظر گرفته شده است که به ترتیب روز سوم خرداد، شهریور ماه، آذر ماه و بهمن ماه خواهد بود.

رئیس اداره مسکن و شهرسازی شوشتر با اشاره به نظارت‌های انجام شده در سایت‌های مسکن مهر گفت: در سال‌جاری در ستاد افتتاح مسکن مهر هر تعاونی تعداد واحد قابل بهره‌برداری خود را در بازه‌های زمانی تعیین شده اعلام می‌کند و برای اجرایی کردن آن به این ستاد تعهد می‌دهد.

گفتنی است در شرایط کنونی در فاز نخست مسکن مهر شهرستان شوشتر بیش از چهار هزار و۵۰۰ واحد مسکونی در حال ساخت است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها