بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افتتاح واحدهای مسکونی مهر از اردیبهشت ماه/ صنعتی سازی شرط اصلی ساخت مسکن مهر

کد خبر: 9372 Print This Post
۲۹ فروردین ۱۳۹۰ | ۱۰:۰۸
افتتاح واحدهای مسکونی مهر از اردیبهشت ماه/ صنعتی سازی شرط اصلی ساخت مسکن مهر

www.BanaNews.irمدیرکل سازمان مسکن وشهرسازی استان خراسان رضوی گفت: سری جدید افتتاح واحدهای مسکونی مهر این استان از اردیبهشت ماه آغاز می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس محمدرضا قاسمی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی وزارت مسکن و شهرسازی با بیان اینکه ۳۰۳۰ واحد مسکونی استان خراسان رضوی سال گذشته افتتاح و به متقاضیان تحویل داده شد ، افزود: سری جدید افتتاح واحدهای مسکونی مهر از اردیبهشت ماه در استان یاد شده آغاز می شود و این بار تعداد بیشتری از واحدها به بهره برداری می رسند.

وی به مقایسه برخی آمارهای طرح مسکن مهر استان خراسان رضوی و میزان رشد آنها طی یکسال گذشته پرداخت و تصریح کرد: تعداد واحدهای مسکونی در دست ساخت استان امسال به ۱۰۵ هزار واحد می رسد که تلاش می کنیم تا پایان سال تعداد زیادی از آنها را افتتاح کنیم.

مدیر کل سازمان مسکن و شهرسازی استان خراسان رضوی به وضعیت ساخت واحدهای مسکونی مهر در شهر جدید گلبهار نیز اشاره کرد و ادامه داد: ساخت وساز طرح مسکن مهر در شهر جدید گلبهار همانند سایر شهرهای استان با روند مطلوبی پیش می رود.

قاسمی صنعتی سازی را از شروط اصلی در عقد قراردادهای ساخت مسکن مهر در استان خراسان رضوی اعلام کرد و اظهار داشت: تعداد واحدهای مسکونی استان که با استفاده از فناوری های نوین در دست ساخت هستند به بیش از ۴۵ هزار واحد می رسد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها