بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 20 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۲۲ درصد از مسکن مهر پردیس به طور کامل تکمیل شده است

کد خبر: 85690 Print This Post
۰۹ آذر ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۱
۲۲ درصد از مسکن مهر پردیس به طور کامل تکمیل شده است

 استاندار تهران گفت: حدود ٢٢ درصد از مسکن مهر پردیس به طور کامل تکمیل شده است و باقیمانده آن به همراه تکمیل زیرساخت ها واگذار خواهد شد.

به گزارش بنانیوز، محمد حسین مقیمی در جلسات و ملاقات مردمی که در خلال پنجمین سفر شهرستانی خود به پردیس برگزار کرد، در خصوص طرح جامع فرهنگی پردیس اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی و اموزشی مانند مربوز آموزش و پرورش و میراث فرهنگی و گردشگری باید شرایط را برای توسعه فرهنگی در شهر پردیس فراهم کنند.

وی افزایش جمعیت پردیس را مورد اشاره قرار داده و افزود: این شهر و نیاز مبرم به ایجاد مراکز فرهنگی از جمله فرهنگسراها، کتابخانه ها و مساجد دارد که باید در برنامه های توسعه فرهنگی به آن پرداخته شود.

استاندار تهران سپس به ایجاد کمربند سبز در پردیس و بومهن اشاره کرد و گفت: این کمربند با همکاری اداره منابع طبیعی، آبفا و محیط زیست استان تهران احداث شود تا علاوه جلوگیری از توسعه بی رویه شهر موجب تعیین محدوده قانونی و حریم شهرهای بومهن و پردیس شود.

مقیمی همچنین در ملاقات مردمی ساخت بیمارستان، معابر، فروشگاه ها، مساجد و دیگر زیر ساخت های مسکن مهر پردیس باید در اولویت باشد، گفت: این موضوع در دولت در حال انجام است و پس از تکمیل زیرساخت ها خانه ها بهره برداری و واگذار می شوند.

استاندار تهران افزود:حدود ٢٢ درصد از مسکن مهر پردیس به طور کامل تکمیل شده است و باقیمانده آن به همراه تکمیل زیرساخت ها واگذار خواهد شد و در این زمینه تیم تخصصی مسئولان و کارشناسان هفتگی جلساتی برگزار می کنند و پیگیری ها از سوی فرماندار در حال انجام است.

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها