بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Thursday, 26 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

خدمات شهری در پردیس به زودی بهتر می شود

کد خبر: 85371 Print This Post
۲۴ مهر ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۹
خدمات شهری در پردیس به زودی بهتر می شود

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه به دلیل وجود مشکلات خدمات شهری در پردیس شرمنده ساکنان هستیم گفت: از طریق شهرداری و همچنین راه اندازی واحد خدمات در شرکت عمران، این مسائل را حل می کنیم.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ سعید غفوری اظهار کرد: از دو کانال بحث خدمات شهری را در پردیس پیگیری می کنیم؛ اول اینکه یک تفاهم نامه را با شورای شهر پردیس درخصوص زونهای آماده شده منعقد کردیم که شهرداری بخصوص در نقاط محله محور خدمات بدهد.

وی افزود: شاید منابع مالی ما محدود باشد ولی از دارایی هایی که در اختیارمان است از جمله زمین، با شهرداری و شورای شهر پردیس تهاتر می کنیم که خدمات شهری ارایه دهند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه به این موضوع هم اکتفا نکردیم گفت: با توجه به اینکه بعد از افتتاحهای مکرر در فازهای ۱۱، ۸ و بخشی از فاز ۵ متقاضیان ساکن شده یا در حال سکونت هستند، در حال راه‌اندازی واحد خدمات شهری در شرکت عمران هستیم که انشاءالله بتوانیم مسائلی که مردم این روزها با آن درگیر هستند و خود ما نیز از این موضوع شرمنده هستیم حل کنیم.

غفوری با اشاره به وظایف سایر دستگاههای مرتبط در پردیس گفت: به طور مثال وقتی مدرسه ای را می سازیم آموزش و پرورش اتصال انشعابات آن را تسریع کند. اگر هم بحث مبالغ برای انشعابات مطرح است با اینکه جزو وظایف ما نیست رایزنی کرده ایم که دستگاههای خدمات رسان به آنها تخفیف بدهند یا مبالغ را تقسیط کنند. همچنین ما پذیرفته ایم به صورت تهاتر از طریق زمینهای خود به بحث هزینه های انشعابات برای مدارس، مساجد، کلانتری و سایر خدمات کمک کنیم.

 

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها