بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تصاویر مسکن مهر بدون آب

کد خبر: 573 Print This Post
۱۶ آذر ۱۳۸۹ | ۰۷:۰۵
تصاویر مسکن مهر بدون آب

www.bananews.irتعدادی از واحدهای مسکونی‌مهر در شهر جدید پرند آماده تحویل شده و حتی برای آنها پایان‌کار نیز صادر شده است، اما به دلیل نبود خدمات، این واحدها فعلا امکان سکونت و استفاده را ندارند.

گزارش بنا نیوز به نقل از دنیای‌اقتصاد از آخرین اوضاع ساخت‌ وسازهای مسکن‌مهر در تهران حاکی است در شهر جدید پرند عملیات ساخت یک بلوک ۵۰ واحدی از مجموعه ۵۰۰ واحدی مسکن‌مهر در فاز ۴ این شهر، به‌طور کامل به پایان رسیده و متقاضیان این مجموعه که در تعاونی مسکن‌مهر عضو هستند با پرداخت تمام و کمال آورده نقدی خود، منتظر تحویل کلید این واحدها هستند، اما سازنده این مجموعه به دلیل آنکه هنوز نتوانسته انشعاب آب شهری را دریافت کند و ساختمان را به آب شرب متصل کند، امکان تحویل واحدها به متقاضیان را ندارد.

این مجموعه همچنین علاوه بر مشکل خدمات زیربنایی، در منطقه‌ای قرار دارد که تراکم ساخت‌وسازهای ۹۹ساله در آنجا زیاد است و محیط کارگاهی در این منطقه – تردد کارگران ساختمانی و ماشین‌آلات سنگین- باعث شده عملا امکان سکونت در آن وجود نداشته باشد.

تصاویر موجود در این گزارش نشان می‌دهد واحدهای مجموعه تعاونی مسکن‌مهر ۱۲ شهرری در فاز ۴ شهر جدید پرند از هر نظر آماده استفاده است و عملیات نازک‌کاری این واحدها به‌طور کامل انجام شده است. مدیر عامل این تعاونی در گفت‌وگو با دنیا‌ی‌اقتصاد درباره نبود امکانات بهره‌برداری از واحدهای ساخته شده، تصریح کرد: حدود سه ماه پیش به ما اعلام کردند سرعت ساخت‌ را افزایش دهید قرار است در هفته دولت آنها را بهره‌برداری کنیم، اما حالا که واحدها به مرحله تحویل رسیده، امکان بهره‌برداری وجود ندارد. مهدی دژآباد افزود: به اعضای تعاونی وعده کرده بودیم از ابتدای پاییز به تدریج بلوک‌ها را تحویل می‌دهیم؛ اما هم‌اکنون آنها گلایه دارند که چرا به‌رغم پرداخت آورده نقدی‌شان، اجازه استفاده از واحدهای ساخته شده را ندارند. برای این مجموعه ۵۰ واحدی در تاریخ ۲۵/۷/۸۹ پایان‌کار صادر شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها