بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مشکل کارمندان واجد شرایط مسکن مهر در وزارت راه را حل می‌کنم

کد خبر: 5514 Print This Post
۲۴ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۲۵
مشکل کارمندان واجد شرایط مسکن مهر در وزارت راه را حل می‌کنم

www.BanaNews.irعلی نیکزاد در مراسم تودیع حمید بهبهانی و معارفه خود به عنوان سرپرست وزارت راه و ترابری، اذعان داشت: وزارت راه را کم و بیش می‌شناسم، راه در توسعه و عمران کشور تأثیر‌گذار است و در واقع، ارتباطات الفبای توسعه هر کشور است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) وی افزود: وزارت راه و ترابری وظیفه توسعه‌دادن کشور را بر عهده دارد، بنابراین همه باید دست به دست هم دهیم تا مسئولیت خطیر وزارت راه در راستای توسعه کشور پیش رود.

سرپرست وزارت راه با بیان اینکه امکان توسعه هیچ استانی بدون فرودگاه مقدور نیست، اذعان داشت: تجربیات مفید و ارزشمندی در وزارت راه و ترابری وجود دارد و مدنظر است که از تمامی این تجربه‌ و فرصت‌ها برای توسعه و آبادانی کشور استفاده شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از فارس، نیکزاد با بیان اینکه باید دست به دست یکدیگر داده و تلاش کنیم تا کشور پیشرفت روز‌افزون داشته باشد، تصریح کرد: از اعتماد رئیس جمهور برای واگذاری این پست به اینجانب سپاسگزارم؛ این مسئولیت سنگین بر دوش ما نهاده شده است و باید برای اعتلای کشور گام برداشته و اعتماد‌ها را پاسخ گوییم.

وی با بیان اینکه ما همه کارمند دولت و حقوق‌بگیر بیت‌المال هستیم، اذعان داشت: از شیره جانم برای عمران و آبادانی ایران و دولت خدمتگزار کار می‌کنم.

وی ادامه داد: دیروز ۲۲ بهمن ماه در جلسه‌ای حضور داشتم که برخی مشکلات مسکن خود را مطرح ‌کردند و کارمندان وزارت راه و ترابری بدانند مشکل واجدان شرایط مسکن مهر آنها در سراسر ایران برطرف خواهد شد.

وی ادامه داد: یقین دارم مساعدت ویژه‌ای از سوی معاون اول رئیس جمهور در پیشبرد اهداف مأموریتی که بر دوش این حقیر نهاده شده است، صورت خواهد گرفت.

وزیر مسکن و شهرسازی خاطرنشان کرد: امید اینجانب موفقیت بسزای دو وزارتخانه‌ است که در راستای این هدف از هیچ فعالیتی دریغ نخواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها