بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اجرای فونداسیون در ۱۵۹ هزار واحد مسکن مهر شهرهای کوچک

کد خبر: 5421 Print This Post
۲۳ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۲:۰۹
اجرای فونداسیون در ۱۵۹ هزار واحد مسکن مهر شهرهای کوچک

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن با بیان اینکه بیش از ۱۷۵ هزار واحد مسکونی در شهرهای کوچک به بانک معرفی شده اندT www.BanaNews.irگفت: بیش از ۱۵۹ هزار از واحدهای مسکن مهر در این شهرها به مرحله فونداسیون رسیده اند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)جواد حق شناس در گفتگو با مهر با اشاره به سهمیه سال ۸۸ و ۸۹ مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر، گفت: سهمیه این سالها در حدود ۱۵۰ هزار و ۴۱۱ واحد بوده است که از این تعداد ۱۲۷ درصد پروانه ساخت دریافت کردند.

وی افزود: این واحدها شامل حدود ۹۵ هزار واحد ۹۹ ساله و بیش از ۹۶ هزار واحد ملکی هستند.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن اظهار داشت: از تعداد کل واحدهای مسکن مهر شهرهای کوچک، بیش از ۱۷۵ هزار واحد برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند که شامل حدود ۸۹ هزار واحد ۹۹ ساله و بیش از ۸۵ هزار واحد ملکی می شوند.

حق شناس با بیان اینکه ۱۱۷ درصد از کل واحدها به بانک معرفی شده اند گفت: ۹۳ درصد از این واحد ها نیز تاکنون اقدام به انعقاد قرارداد تسهیلات ساخت کرده اند.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن با اشاره به مراحل ساخت مسکن، گفت: تاکنون ۱۵۹ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی به مرحله فنداسیون رسیده اند و کلیه پروژه هایی که پیشرفت فیزیکی داشتند برای دریافت وام اول به بانک معرفی شده اند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها