بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Thursday, 26 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تنظیم بازارعرضه و تقاضا مسکن در استان خراسان شمالی تاسال آینده

کد خبر: 4562 Print This Post
۱۲ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۲:۲۸
تنظیم بازارعرضه و تقاضا مسکن در استان خراسان شمالی تاسال آینده

وزیر مسکن و شهرسازی گفت: بازار عرضه و تقاضای مسکن در استان خراسان شمالی تا سال آینده کاملا تنظیم میشود.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت مسکن و شهرسازی مهندس نیکزاد امروز به استان خراسان شمالی سفر کرد. در حاشیه بازدید از پروژه های مسکن مهر شهر بجنورد با بیان اینکه تاکنون در ۱۸ شهر استان یاد شده عملیات پی ریزی ۱۴ هزار واحد مسکونی مهر به اتمام رسیده است اظهار داشت: از این تعداد، ساخت اسکلت و سقف در ۱۱ هزار واحد ، سفت کاری ۶ هزار واحد و عملیات نازک کاری ۳ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی به اتمام رسیده است .

وی با اشاره به اینکه ۱۳ هزار واحد مسکونی نیز در روستاهای استان خراسان شمالی در حال نوسازی هستند تصریح کرد: به کلیه این واحدها تا پایان سال، تسهیلات ده میلیون تومان قرض الحسنه برای نوسازی پرداخت می شود و متقاضیان می توانند بدون هیچ مشکلی این تسهیلات را دریافت کنند .

وزیر مسکن و شهرسازی تعداد کل واحدهای مسکونی در دست ساخت استان خراسان شمالی را ۲۷ هزار واحد شهری و روستایی اعلام کرد وافزود: برای ساخت این تعداد واحد مسکونی در شهرها و روستاهای استان یادشده ۴۴۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می شود و برای ۵۴ هزار نفر نیز اشتغال مستقیم ایجاد شده است.

وی به بازدید خود از روند ساخت واحدهای مسکونی مهر در مجموعه گلستان شهر بجنورد اشاره کرد و ادامه داد: این مجموعه ظرفیت ساخت ۲۱ هزار واحد مسکونی را دارد و امکاناتی از قبیل تامین تاسیسات زیربنایی مانند آب، برق ، فاضلاب ، گاز و تلفن نیز در آن تامین می شود.

مهندس نیکزاد که پس از بازدید از پروژه های مسکن مهر ، در بافت فرسوده شهر بجنورد حضور یافت و تعدادی از واحدهای مسکونی نوسازی شده بافت های فرسوده شهر یاد شده را افتتاح کرده از به بهره برداری رسیدن ۹۰ هزار واحد مسکونی در ۱۷ استان کشور طی دهه فجر امسال خبر داد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها