بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Thursday, 26 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مسکن‌مهر به کلانشهرها نیامده و نمی‌آید

کد خبر: 4483 Print This Post
۱۲ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۷:۱۵
مسکن‌مهر به کلانشهرها نیامده و نمی‌آید

www.BanaNews.irوزیر مسکن درباره ساخت‌وسازهای مسکن‌مهر در نزدیک کلانشهر کرج که برخی آن را به «آزادشدن احداث مسکن‌مهر در کلانشهرها» توصیف می‌کنند، توضیح داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد در پاسخ به آنچه چند روز پیش در دنیای‌اقتصاد درباره مسکن‌مهر کرج نوشته شده بود، گفت: ۸۰ هزار واحد مسکن مهر در هشتگرد قبل از اینکه استان البرز به محوریت شهرستان کرج تشکیل شود، در حال ساخت بوده که این مورد خلاف قانون نیست.

نیکزاد که با پایگاه اطلاع‌رسانی دولت گفت‌وگو کرده، در پاسخ به برخی انتقادات درباره علت ساخت مسکن مهر در بعضی کلانشهرها مانند کرج که بر اساس مصوبه ممنوع شده است، تصریح کرد: قبل از اینکه کرج مرکز استان البرز شود، در هشتگرد که در حوزه جغرافیایی استان البرز قرار دارد، ۸۰ هزار واحد مسکن مهر در حال ساخت بوده است و همان‌ها ادامه یافته و کار جدیدی نیست که برخلاف مصوبه باشد.

در گزارش یکشنبه هفته گذشته دنیای‌اقتصاد با اشاره به اینکه نزدیک کلانشهر کرج چند هزار واحد مسکونی‌مهر در حال ساخت است، این پرسش مطرح شده بود که آیا ساخت مسکن‌مهر در کلانشهرها آزاد شده است؟

وزیر مسکن در گفت‌وگوی اختصاصی با سایت دولت در پاسخ به پرسش «دنیای‌اقتصاد» تاکید کرده است: ساخت‌وسازهای مسکن‌مهر طبق مصوبه دولت همچنان در کلانشهرها ممنوع است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها