بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مگر مسکن مهر تمام نشده است؟

کد خبر: 44276 Print This Post
۰۹ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۶:۳۱
مگر مسکن مهر تمام نشده است؟

http://www.bananews.ir/در حالی که ظرفیت پیش فروش بیش از ۸۰ درصد واحدهای مسکن مهر در  کشور تکمیل شده و حتی در برخی استان‌ها مانند تهران به‌رغم تکمیل ظرفیت، ده‌ها هزار نفر در لیست رزرو قرار دارند، رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرده که رانندگان برون شهری در صورت تمایل برای دریافت مسکن مهر در اولویت ثبت نام های جدید قرار می‌گیرند.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شهریار افندی زاده با بیان این خبر همچنین از رانندگان واجد شرایط درخواست کرده است برای ثبت نام ابتدا به واحدها و انجمن‌های صنفی خود مراجعه کنند و سپس برای تکمیل ثبت نام و تحویل مدارک به ادارات کل راه و شهرسازی استان محل سکونتشان بروند. اما، در شرایطی که هم اکنون از ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر پرند دقیقا ۱۰۰ هزار واحد پیش فروش شده و ۱۰ هزار نفر دیگر هم در لیست رزرو قرار دارند و علاوه بر این در شهر جدید پردیس نیز به‌رغم ثبت نام ۸۰ هزار نفر برای دریافت ۸۰ هزار واحد مسکن مهر، ۸۰ هزار نفر دیگر هم در لیست انتظار قرار دارند، درنظر گرفتن اولویت‌های تازه برای دریافت مسکن مهر قدری سوال برانگیز است. این در حالی است که با توجه به روزهای پایانی عمر دولت دهم و نامشخص بودن موضع دولت بعدی در زمینه ادامه یا توقف این طرح، مشخص نیست معاون وزیر راه و شهرسازی با توجه به کدام ظرفیت بالقوه یا بالفعل، برای ساخت واحدهای مسکونی‌مهر جدید، چنین امتیازی را برای رانندگان برون شهری قائل شده است؟ این در حالی است که حتی بسیاری از متقاضیان که بیش از دو سال از تحویل واحدشان می‌گذرد هنوز درگیر مسائلی مانند دفترچه اقساط بانکی هستند و اغلب پروژه‌ها با تاخیر چند ماهه در حال تحویل به مردم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها