بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نیکزاد:قیمت مسکن مهر افزایش نمی‌یابد

کد خبر: 43670 Print This Post
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۱۰:۰۰
نیکزاد:قیمت مسکن مهر افزایش نمی‌یابد

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: غیر از توافق قبلی، افزایش قیمت برای مسکن مهر نداریم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد پس از جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شهر جدید پردیس خانه‌ها پارکینگ‌دار و حیاط‌دار هستند و به نسبت این شرایط قیمت‌گذاری شده‌اند.

وی گفت: در حال حاضر حدود ۸۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس با این شرایط در اختیار مردم تهران قرار داده‌ایم.

نیکزاد در مورد قیمت مسکن مهر توضیح داد: از نظرمیزان آورده بخش‌نامه‌ای داشتیم تا حداقل افزایش قیمت را اعمال کنیم و تا الان با همان قیمت کار پیش می‌رود. همچنین تطبیق افزایش قیمت با بخشنامه‌ای است که به نسبت اخذ اقساط انجام می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه واحدهای مسکن مهر در ۲۵ استان آماده افتتاح هستند و ازهفته آینده افتتاح خواهند شد، گفت: در دولت نهم ۲۱۲۰ مسکن مهر روستایی داشتیم که ساخت ۱۵۲۰ مسکن تمام شده و ۶۰۰ هزار واحد نیز در حال ساخت است. در بخش شهری نیز ۲۲۵۰ واحد مسکن مهر در نظر گرفته شده بود که ۱۱۳۰ واحد آن افتتاح شده و بقیه در نیمه اول امسال افتتاح می‌شوند.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه دولت یازدهم با سیاست حمایت جدی از موضوع مسکن کار خود ادامه می‌دهد، اظهار کرد: یکی از اقداماتی که آروزی انجام آن را داشتیم قطار سریع‌السیر تهران – مشهد بود و امیدوار بودیم بتوانیم قطار را با سرعت بالای ۲۵۰ کیلومتر در ساعت داشته باشیم اما براساس پیگیری‌های صورت گرفته قطار برقی تهران – مشهد با سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت راه‌اندازی خواهد شد.

نیکزاد ادامه داد: در زمینه قطار تهران – مشهد در داخل مشکلی نداشتیم اما بروکراسی‌های حاکم با فاینانس چین مشکل‌آفرین بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها