بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نیکزاد: مسکن‌مهر کاری انقلابی بود

کد خبر: 43193 Print This Post
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۸:۱۱
نیکزاد: مسکن‌مهر کاری انقلابی بود

http://www.bananews.irوزیر راه‌ و شهرسازی در مراسم افتتاح ۷ هزار واحد مسکونی‌مهر در استان قم، ساخت مسکن مهر را کاری انقلابی توصیف کرد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد در این مراسم گفت: در دولت‌های نهم و دهم ۱۰۲۵ کیلومتر آزادراه ساخته شده در حالی که این مقدار نسبت به هشت سال قبل از دولت ۷/۲ برابر رشد داشته است.

وی با اشاره به ساخت ۸۳۳۷ کیلومتر بزرگراه در دولت‌های نهم و دهم اظهار کرد: در هشت سال قبل از دولت ۲۵۳۷ کیلومتر بزرگراه در کشورساخته شد که این مقدار در دولت‌های نهم و دهم ۳/۳ برابر شده است.
نیکزاد اضافه کرد: در این دولت ۲۴۳۳ کیلومتر خط راه آهن ایجادشده و در هشت سال قبل از دولت نیز تقریبا همین مقدار راه آهن ساخته شد.
وی حجم پروژه‌های در دست اقدام بخش راه را ۴۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر اعلام کرد و گفت: از این مقدار ۲۵۰۰ کیلومتر آزادراه، ۸۵۰۰ کیلومتر بزرگراه، ۱۲ هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی، ۱۰ هزار کیلومتر راه روستایی و ۸۵۰۰ کیلومتر راه آهن در دست اجرا است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها