بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

طرح مسکن مهر متوقف نشود

کد خبر: 43022 Print This Post
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۶:۰۹
طرح مسکن مهر متوقف نشود

http://www.bananews.ir/مدیر عامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن فرهنگیان استان تهران گفت: با توجه به اراضی در اختیار دولت و وزارت مسکن و در شرایطی که متقاضی برای مسکن همچنان وجود دارد، نباید طرح مسکن مهر متوقف شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی تدین در گفت‌وگو با خبرنگار تعاون و اشتغال ایسنا، اظهار کرد: طرح مسکن مهر از جمله طرح‌های تاثیرگذار در بازار مسکن بود که موجب کاهش قیمت مسکن و خانه‌دار شدن عده بسیاری از اقشار محروم شد و کسانی که مستحق مسکن بودند توانستند از این طریق صاحبخانه شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه مسکن مهر در بودجه سال ۸۶ به تصویب مجلس رسید و به قانون تبدیل شد، به طور حتم باید تداوم یابد.

به گفته تدین هیچ دلیلی ندارد که اجرای طرح مسکن مهر تنها به یک دولت معطوف شود و دولتهای بعد هم باید این مصوبه مجلس را اجرا کنند.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن فرهنگیان استان تهران با اشاره به اثرات مثبت اجرای مسکن مهر در کشور، اظهار کرد: اگر چه برخی از پروژه‌های مسکن مهر در شهرستانها به دلیل تاخیر در تزریق وام بانکی یا مصالح ساختمانی با کندی روبرو است اما دولت و مجلس باید کمک کنند که قوانین خوب در کشور اجرا شود.

تدین گفت: هم اکنون بسیاری از کارگران و کارمندان دولت که از درآمد کمی برخوردارند از طریق مسکن مهر خانه‌دار شده‌اند؛ بنابر این طرحی که به نفع مملکت و مردم است باید ادامه یابد و متوقف نشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها