بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رئیس جمهور دستور یکسان سازی سود تسهیلات مسکن مهر را صادر کرد

کد خبر: 42831 Print This Post
۲۶ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۸:۲۹
رئیس جمهور دستور یکسان سازی سود تسهیلات مسکن مهر را صادر کرد

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی از افزایش مدت زمان بازپرداخت وام فروش اقساطی و دستور رئیس جمهور برای یکسان سازی سود تسهیلات مسکن مهر در سراسر کشور مربوط به کسانی که تسهیلات با سود ۱۲ درصدی دریافت کرده‌ بودند، خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد اعلام کرد: مدت زمان بازپرداخت وام فروش اقساطی و مشارکت پیش از این ۱۵ سال بود اما در پی درخواست مردم و مساعدت آقای احمدی نژاد هم اینک پنج سال بیشتر شده است.

وی افزود: همه بانکها به خصوص بانک مسکن موظف به رعایت تقسیط وامهای مردم در مدت ۲۰ سال می باشند.

نیکزاد همچنین از تصمیم دیگر دولت برای یکسان سازی سود تسهیلات مسکن مهر خبر داد و گفت: برخی بانک ا برای تسهیلاتی که از سال ۸۹ به قبل اعطا کرده اند، سود ۱۲ درصدی اخذ می کردند که براساس تصمیم جدید دولت، نرخ سود تسهیلات در تهران ۹ درصد، در سایر مراکز استانها هفت و برای سایر نقاط کشور نیز چهار درصد می باشد و رعایت این مساله برای بانک های عامل ضروری است.

وی گفت: رئیس جمهوری دستور یکسان سازی سود تسهیلات مسکن مهر را که یکی دیگر از مطالبات مردم بود صادر و رییس کل بانک مرکزی هم آن را ابلاغ کرد و تا ۱۰ روز آینده نیز عملیاتی خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها