بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

وزیر مافوق‌صوت کیست؟

کد خبر: 42109 Print This Post
۲۳ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۰۱
وزیر مافوق‌صوت کیست؟

http://www.bananews.ir/استاندار تهران در مراسم افتتاح تعدادی از واحدهای مسکونی‌مهر در استان تهران، گفت: نیکزاد وزیر مافوق صوت دولت است. او در همه روزهای تعطیل و غیرتعطیل فعالیت می‌کند و شب و روز نمی‌شناسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد وزیر راه‌وشهرسازی نیز در این مراسم گریزی به آب و برق مسکن‌مهر زد و گفت: وزیر نیرو دستورات لازم را داده است و همکاران وزارت نیرو باید به سرعت آب و برق واحدهای مسکن مهر را تامین کنند.
نیکزاد با بیان اینکه ما ساختمان‌ها را ساخته‌ایم، اما آب و برق آن با سرعت تامین نمی‌شود، افزود: بنده هر دو هفته یک بار وزیر نیرو را سر جلسات هیات دولت می‌بینم و به او هم موضوع خدمات‌رسانی به واحدهای مسکن مهر را تاکید کرده‌ام.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها