بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۲۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Saturday, 17 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تعیین قیمت‌ جدید مسکن مهر اصفهان

کد خبر: 41701 Print This Post
۱۴ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۸:۳۳
تعیین قیمت‌ جدید مسکن مهر اصفهان

http://www.bananews.irدبیر انجمن انبوه‌سازان اصفهان از مذاکره با وزیر راه و شهرسازی برای تعیین قیمت‌ جدید مسکن مهر خبر داد و گفت: قیمت‌ها به مقام عالی وزارت راه و شهرسازی اعلام شده و تیم مربوطه در حال بررسی این نرخ‌ها است که احتمالا قیمت‌های جدید پس از تعطبلات نوروز ۹۲ اعلام می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) احمد تولا در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر به علت افزایش قیمت مصالح ساختمانی، هزینه ساخت هر متر مربع خانه در اصفهان به ۶۰۰ هزار تومان رسیده است.

وی گفت: با وجود افزایش هزینه ساخت و ساز ، قیمت ساخت مسکن مهر هنوز ثابت مانده که این مساله می‌تواند برای مسکن مهر شهر بهارستان که در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد، مشکل‌ساز باشد.

تولا از افزایش ۵۰ درصدی نرخ اخذ پروانه مسکن خبر داد و گفت: هرچند نتیجه این تصمم‌گیری به صورت رسمی اعلام نشده است اما از هفته گذشته تامنون مراجعه به شهرداری‌ها افزایش یافته و انبوه‌سازان و سایر متقاضیان ساخت و ساز در اصفهان برای اخذ پروانه ساختمانی هجوم آورده‌اند.

دبیر انجمن انبوه‌سازان اصفهان گفت: این تغییر قیمت اخذ پروانه مسکن پس از تعطیلات نوروز اجرا می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها