بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

هفت هزار واحد مسکن مهر در خوزستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت

کد خبر: 41013 Print This Post
۰۵ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۳۷
هفت هزار واحد مسکن مهر در خوزستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت

http://www.bananews.irدقایقی پیش با حضور معاون اول رییس‌جمهور در مسجد سلیمان، هفت هزار واحد مسکن مهر در سراسر استان خوزستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدرضا رحیمی با حضور در مسجد سلیمان، از ۳۱۰ واحد مسکونی مهر در این شهرستان بهره‌برداری کرد و به طوری کلی همزمان با این بهره‌براری هفت هزار واحد مسکن مهر در سراسر این استان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، این ۳۱۰ واحد مسکونی مهر که در مسجد سلیمان با حضور معاون اول رییس‌جمهور مورد بهره‌برداری قرار گرفت، از مصوبات دور اول سفرهای استانی رییس‌جمهور به این استان و مربوط به طرح جابجایی مناطق آلوده نفت و گاز مسجد سلیمان است که در قالب مسکن مهر انجام شده است.

رحیمی در مراسم بهره‌برداری از این این واحدهای مسکونی به صورت نمادین به کلید دو واحد مسکن مهر را به مالکان آنها اهدا کرد.

در این مراسم، نیکزاد وزیر راه و شهرسازی و قاسمی وزیر نفت، معاون اول رییس‌جمهور را همراهی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها