بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی بیش از تعداد خانوار

کد خبر: 40731 Print This Post
۲۹ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۸:۳۹
ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی بیش از تعداد خانوار

http://www.bananews.irوزیر راه و شهرسازی از ساخت ۲۱ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکونی برای خانوارهای کشور خبرداد و گفت: برای اولین بار در کشور، در دولت‌های نهم و دهم تعداد ۴۰۰ هزار واحد مسکونی بیش از تعداد خانوار ساخته شده است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی استان یزدکه با حضور رییس جمهور در شهرستان اردکان برگزار شده بود، با اشاره به تاثیر ساخت و ساز مسکن در تحکیم بنیان خانواده و ایجاد اشتغال در جامعه، ساخت مسکن مهر را حرکتی انقلابی و انسانی برشمرد که کاری بی‌بدیل است.
نیکزاد از بهره‌برداری ۸۰۲۴ واحد مسکونی ویلایی مهر در شهرستان طبس با ۳۲۰ میلیارد تومان اعتبار خبر داد.
وی گفت: ۷۲ کیلومتر کنارگذر حلقوی میبد و اردکان، تقاطع غیر همسطح این مسیر و روکش آسفالت جاده یزد به طبس به بهره‌برداری رسید.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ساخت ۵۳ هزار و ۲۹ واحد مسکونی در استان یزد، افزود: ساخت ۲۰ درصد خانه‌های موجود در استان یزد در دولت‌های نهم و دهم شروع شده است.
نیکزاد همچنین از بهره‌برداری ۲۷۰ کیلومتر راه تا اتمام دولت دهم خبر داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها