بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بزرگترین سایت مسکن مهر ویلایی کشور در طبس بهره برداری شد

کد خبر: 40671 Print This Post
۲۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۱:۳۳
بزرگترین سایت مسکن مهر ویلایی کشور در طبس بهره برداری شد

http://www.bananews.irمحمود احمدی نژاد، رئیس جمهور کشورمان امروز از بزرگترین سایت مسکن مهر ویلایی کشور در طبس با هزار و ۲۸۰ واحد بهره برداری کرد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمود احمدی نژاد دقایقی پیش با حضور در شهرستان طبس از این پروژه عظیم بهره برداری کرد.
وی در این سفر همچنین بیش از هشت هزار واحد مسکونی دیگر را نیز افتتاح خواهد کرد.
احمدی نژاد پس از سفر به طبس، به شهرستان اردکان می رود و در آنجا دو پروژه مهم صنعتی از جمله شیشه فلوت اردکان و فولاد ارفع را بهره برداری خواهد کرد.
در این سفر، علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی و محمد نامجو وزیر نیرو نیز در این سفر احمدی‌نژاد را همراهی می‌کنند.
کار احداث شهرک مسکن مهر طبس از سال ۱۳۸۷ به صورت ویلایی آغاز شده و هزار و ۲۸۰ واحد مستقر در آن هم اکنون از امکانات آب، برق، تلفن و گاز برخوردارند.
مسجد، واحد تجاری، فضای سبز، واحد درمانی، فضاهای ورزشی و … از دیگر امکاناتی است که برای این شهرک به عنوان بزرگترین سایت مسکن مهر ویلایی کشور در نظر گرفته شده است.
هم اکنون هزار خانوار در این شهرک سکونت یافته اند و احمدی نژاد امروز طی مراسمی کلیدهای ای واحدها را به صاحبان آنها اعطا کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها