بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افتتاح کنارگذر جنوبی بومهن/ تحویل بیش از ۲۲ هزار مسکن مهر تهران

کد خبر: 40404 Print This Post
۲۴ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۸:۰۲
افتتاح کنارگذر جنوبی بومهن/ تحویل بیش از ۲۲ هزار مسکن مهر تهران

http://www.bananews.irامروز با حضور رییس‌جمهور پروژه‌های راه و شهرسازی استان تهران افتتاح می‌شود.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فریبرز واحدی – مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران – به ایسنا گفت: در جریان افتتاح پروژه های عمرانی استان تهران، کنارگذر جنوبی بومهن به طول ۸٫۵ کیلومتر گشایش می‌یابد که این پروژه با اعتبار ۵۸ میلیارد تومان احداث شده است.
وی در بیان اهمیت بهره‌برداری کنار گذر جنوبی بومهن اظهار کرد: با توجه به اینکه محور هراز – فیروزکوه در بومهن به هم می‌رسد، این نقطه ترافیک سنگینی دارد که این کنارگذر بار ترافیکی را کاهش می‌دهد و ترافیک را از بومهن خارج می‌کند.
واحدی با بیان اینکه راه‌اندازی این کنار گذر که به شکل بزرگراه ساخته شده است باعث کاهش مصرف سوخت، آلودگی و ترافیک می‌شود خاطر نشان کرد: کنار گذر جنوبی بومهن سه باند رفت و سه باند برگشت دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از افتتاح ۲۲ هزار و ۶۶۲ واحد مسکن مهر در استان تهران خبر داد و گفت: این واحدها در اسلامشهر، ری، ورامین، شهریار و پردیس است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها