بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تمدید مهلت پرداخت قسط دوم مسکن ویژه/ اعلام شرایط ثبت‌نام آتی‌شهر

کد خبر: 40305 Print This Post
۲۱ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۱:۱۳
تمدید مهلت پرداخت قسط دوم مسکن ویژه/ اعلام شرایط ثبت‌نام آتی‌شهر

http://www.bananews.irقائم مقام وزیر راه و شهرسازی در استان تهران از تایید ثبت نام ۹۰۰ نفر از متقاضیان سایت تهرانسر مسکن ویژه تهران خبرداد و اعلام کرد: مهلت تکمیل نقص مدارک و همچنین پرداخت قسط دوم متقاضیان تا ۲۶ بهمن ماه تمدید شد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فریبرز واحدی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: از ۹۰۰ ثبت‌نام کننده تایید شده پروژه مسکن ویژه ۶۰۰ نفر نقص مدرک دارند که پیامکی مبنی بر واریز قسط دوم به این متقاضیان ارسال شده است.
وی تاکید کرد : ۵۰۰ نفر از متقاضیان مسکن ویژه تهران در انتظار باز شدن سامانه و ثبت‌نام در سایت‌های آتی‌شهر و تهرانسر هستند که شرایط و نحوه ثبت‌نام این دو سایت اسفندماه اعلام می‌شود.
واحدی با بیان این‌که اداره کل راه و شهرسازی استان تهران با تایید حدود ۹۰۰ نفر از متقاضیان مسکن ویژه و ثبت نقص پرونده ۶۰۰ نفر از این متقاضیان، یادآورشد: این متقاضیان تا پایان هفته جاری مهلت دارند برای پرداخت قسط دوم خود به شماره حسابی که برای هر متقاضی در نظر گرفته شده است، ۲۰۰ میلیون ریال را به عنوان واریزی دوم بپردازند.
طبق آنچه مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان تهران پیش از این اعلام کرده بود امروز – شنبه ۲۱ بهمن ماه – آخرین مهلت تکمیل مدارک و واریز قسط دوم متقاضیان سایت تهرانسر مسکن ویژه بود که به مدت یک هفته تمدید شد.
به گفته واحدی تکمیل نشدن ثبت‌نام تا زمان مقرر و پرداخت نکردن قسط دوم به منزله انصراف متقاضیان از مسکن ویژه خواهد بود.
چهار شرط متأهل بودن، سکونت حداقل پنج سال در تهران، نگرفتن هیچ‌گونه تسهیلات مسکن از دولت و این‌که از تاریخ اول فروردین ۸۴ هیچ معامله مسکنی از سوی متقاضی صورت نگرفته باشد، از شرایط اصلی ثبت‌نام مسکن ویژه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها