بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دستورالعمل ثبت‌نام جدید مسکن‌مهر تغییر کرد

کد خبر: 3988 Print This Post
۰۶ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۷:۰۷
دستورالعمل ثبت‌نام جدید مسکن‌مهر تغییر کرد

www.BanaNews.irمتقاضیان مسکن‌مهر همچنان باید بدون خانه باشند

وزارت مسکن متن دستورالعملی را که برای نحوه ثبت‌نام از متقاضیان جدید مسکن‌مهر منتشر کرده بود اصلاح کرد.

سایت اطلاع‌رسانی وزارت مسکن یکشنبه گذشته با اعلام آغاز ثبت‌نام از متقاضیان جدید مسکن‌مهر، شرایط لازم را برای حائز شرایط بودن متقاضیان در قالب دستورالعملی منتشر کرد که در آن نوشته شده بود متقاضی باید فیش آب و برق محل سکونت فعلی که به نام وی باشد را به عنوان یک مدرک ارائه دهد.

اما این دستورالعمل بعد از آنکه روز دوشنبه منتشر شد و در خبر اشاره شد که «ارائه فیش آب و برق به‌نام متقاضی به معنی صاحب‌خانه بودن آن فرد است و آیا مسکن‌مهر به کسانی که صاحب‌خانه هستند تعلق می‌گیرد؟!»، در همان روز متن دستورالعمل در سایت وزارت مسکن تغییر کرد.

در متن دستورالعمل اصلاح شده، آمده است: متقاضیان مسکن‌مهر باید با ارائه فیش آب و برق محلی که در آن ساکن هستند اثبات کنند در شهری که می‌خواهند از آنجا برای ثبت‌نام مسکن‌مهر اقدام کنند، در حال حاضر سکونت دارند و فیش آب و برق نباید به اسم متقاضی باشد، بلکه باید به نام صاحبخانه‌ای که متقاضی در آنجا مستاجر است، باشد. در این دستورالعمل توضیح داده شده که ارائه این مدرک به این خاطر الزامی است که مثلا فردی از شهر اصفهان فقط باید از طریق سازمان مسکن اصفهان (شهری که در آن ساکن است) برای ثبت‌نام مسکن‌مهر اقدام کند و نمی‌تواند مثلا از تهران اقدام کند.

دنیای اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها