بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Thursday, 26 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

واگذاری انشعاب برق به پروژه‌های اتمام یافته مسکن مهر

کد خبر: 3907 Print This Post
۰۴ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۹:۰۰
واگذاری انشعاب برق به پروژه‌های اتمام یافته مسکن مهر

www.BanaNews.irمجری طرح‌های توزیع شرکت توزیع برق استان بوشهر نیز گفت: اجرای شبکه و واگذاری انشعاب برق به آن دسته از تعاونی‌های مسکن مهر که امسال و خرداد سال ۹۰ پروژه‌های آنان به بهره‌برداری می‌رسد، انجام می‌شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، حمیدرضا کریمی فرد صبح امروز در نشست بررسی مشکلات مسکن مهر در محل فرمانداری بوشهر اظهار داشت: این اقدام جزو تعهدات و برنامه‌های در دست اجرای شرکت توزیع نیروی برق است.

وی افزود: به منظور سرعت بخشیدن به واگذاری انشعابات برق تعاونی‌ها باید با توجه به اعلام شرکت توزیع نیروی برق هزینه انشعابات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن واریز کنند.

کریمی فرد تصریح کرد: با استقرار و به بهره‌برداری رسیدن حدود ۷ هزار واحد مسکونی در قالب تعاونی‌های مهر و … در عالی‌شهر تا پایان سال ۹۱ نیاز به ایستگاه فوق توزیع و ایجاد شبکه‌های فشار متوسط و پست‌های زمینی دارد که باید اعتبارات آن در کمیته‌های برنامه‌ریزی دیده شود.

فرماندار بوشهر گفت: با توجه به بهره‌برداری از واحدهای ساخته شده از سوی تعاونی‌های مسکن مهر و دیگر ساخت و سازهای صورت گرفته در عالیشهر به عنوان پسکرانه جمعیتی شهر بوشهر، ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی، اجتماعی و خدماتی در آن منطقه لازم الاجراست.

جعفر پورکبگانی اظهار داشت: باید از وجود شهر عالیشهر به عنوان یک فرصت در راستای تعدیل جمعیت و انتقال سرریز جمعیتی شهر بوشهر با برنامه‌ریزی مناسب و نگاه ویژه اعتباری از سوی دستگاه‌های خدماتی، فرهنگی و اجتماعی در ایجاد بستری مناسب برای اسکان حدود ۷ هزار نفر جمعیت با توجه به اتمام پروژه‌های مسکن مهر و دیگر موارد تا پایان سال ۹۱ استفاده کرد.

موسی وراوه‌ای رئیس بهره‌برداری و تعمیرات شرکت گاز استان بوشهر نیز از ۴۲ کیلومتر شبکه گذاری گاز و نصب ۵۷۰ علمک انشعاب گاز در واحدهای تعاونی مسکن مهر در قالب فازهای ۱و ۲ خبر داد و افزود: در فاز ۴ عالیشهر نیز طراحی‌های مورد نظر انجام و هیچگونه مشکلی برای شبکه‌گذاری و سایر اقدامات مربوطه وجود ندارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها