بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت ۴۵ هزار واحد مسکونی در استان گلستان

کد خبر: 3798 Print This Post
۰۳ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۰۲
ساخت ۴۵ هزار واحد مسکونی در استان گلستان

www.BanaNews.irوزیر مسکن وشهرسازی ضمن مثبت ارزیابی کردن روند اجرای طرح مسکن مهر در استان گلستان از ساخت بیش از ۴۵ هزار واحد مسکونی در استان یاد شده خبر داد.

به گزارش بنانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت مسکن وشهرسازی مهندس نیکزاد در حاشیه بازدید امروز خود از پروژه های مسکن مهر شهر گرگان با بیان اینکه تا کنون در ۹ شهر بالای ۲۵ هزار نفر و ۱۶ شهر زیر ۲۵ هزار نفر استان گلستان پی ریزی ۲۳ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی مهر به اتمام رسیده است اظهار داشت: از این تعداد عملیات ساخت اسکلت و سقف ساخت در ۱۳ هزار ۵۰۰ واحد، سفت کاری در ۸ هزار واحد و نازک کاری نیز در ۳ هزار و ۵۰۰ واحد به اتمام رسیده است.

وی با اشاره به اینکه ۲۲ هزار واحد مسکونی نیز در روستاهای استان گلستان در حال نوسازی هستند تصریح کرد: با احتساب واحدهای مسکونی روستایی در کل ۴۵ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی نیز در شهرهای و روستاهای این استان با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومان در حال ساخت است که این امر برای ۸۰ هزار نفر اشتغال ایجاد کرده است.

وزیر مسکن و شهرسازی از ساخت ۵ پروژه بیمارستانی با ظرفیت مجموع ۱۰۰۴ تخت در پنج شهر استان گلستان خبر داده و افزود: برای ساخت این بیمارستانها تاکنون ۴۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است و امسال نیز از اعتبار ده میلیارد تومانی برخوردار هستند وبرای تکمیل آنها ۵۰ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.

مهندس نیکزاد اظهار امیدواری کرد با ادامه پیشرفت کارها در ساخت واحدهای مسکونی مهر استان گلستان هرچه سریعتر هدف اصلی که صاحبخانه شدن افراد فاقد مسکن در این استان است محقق شود.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها