بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Thursday, 26 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مردم مسکن مهر را باور کرده‌اند

کد خبر: 3313 Print This Post
۲۶ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۴۲
مردم مسکن مهر را باور کرده‌اند

وزیر مسکن و شهرسازی گفت: با عملکردی که طرح مسکن مهر داشته است، مردم مسکن مهر را باور کرده‌اند.www.BanaNews.ir

علی نیکزاد شامگاه شنبه در پنجاه و یکمین جلسه شورای مسکن استان زنجان اظهار داشت: در حال حاضر فقط بحث بر سر این است که مردم آورده کمتری داشته باشند.

وی به تسهیلات داده شده به بخش مسکن اشاره کرد و گفت: ۱۰ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات داده شده‌ که نسبت به سال‌های گذشته ده‌ها برابر شده است.

به گزارش بنانیوز به نقل از  خبرگزاری فارس ،وزیر مسکن و شهرسازی در ادامه با اشاره به موفقیت و پیشتازی مسکن مهر در استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر در استان زنجان ۲۹ هزار واحد مسکن مهر در حال ساخت است که از این تعداد ۱۳ هزار واحد آن در روستا ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه ۱۵ هزار واحد مسکن مهر هم اکنون در شهرهای استان زنجان در حال ساخت است، ادامه داد: ساخت این تعداد واحد مسکونی در استان زنجان بی‌سابقه است.

نیکزاد خاطر نشان کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده، استان زنجان در بحث مسکن مهر در بین استان‌های دیگر در کشور پیشتاز است

وی افزود: رئیس جمهور قول داده بود تا آخر دولت بحث مسکن را در کشور حل کند و امروز شاهد تحقق این امر در زنجان هستیم.

وزیر مسکن و شهرسازی ادامه داد: با اقدامات انجام شده دهه فجر سال ۹۰ استان زنجان مسکن‌دار شدن همه واجدان شرایط مسکن مهر را جشن می‌گیرد.

وی تحکیم بنیان خانواده، ساماندهی جوانان و تشویق جوانان برای تشکیل خانواده را از جمله اهداف مسکن مهر عنوان کرد و گفت: یک مسئله دیگری که در مسکن مهر اتفاق افتاده بازگشت به گفتمان امام(ره) است که تامین مسکن را از وظایف دولت اسلامی عنوان می‌کرد.

نیکزاد در ادامه به بحث هدفمندی یارانه‌ها اشاره کرد و گفت: کار بزرگی در کشور در حال انجام است و این طرح با همکاری مردم با قدرت تمام به پیش می‌رود و باید قدر این مردم را دانست.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها