بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۰ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 19 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۸۵۰۰ واحد مسکن مهر در شاهرود در حال ساخت است

کد خبر: 2754 Print This Post
۱۸ دی ۱۳۸۹ | ۱۲:۵۵
۸۵۰۰ واحد مسکن مهر در شاهرود در حال ساخت است

فرماندار شاهرود از احداث ۸ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در این شهرستان در حال حاضر خبر داد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهرود، مهدی بندرآبادی امروز با اشاره به روند بسیار مطلوب ساخت و ساز مسکن مهردر این شهرستان اظهار داشت: در حال حاضر ۸ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در این شهرستان در حال ساخت است.

فرماندار شاهرود گفت: از این تعداد، ۵۷۰ واحد به بهره‌برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه عملیات ساخت ۴ هزار واحد صنعتی مسکن مهر به سرعت در حال انجام است، گفت: ۱۰ شرکت صنعتی در این بخش مشغول فعالیت هستند.

فرماندار شاهرود ادامه داد: در این بخش، ۲هزار و ۹۵۰ واحد تا پایان خرداد ماه سال آینده تحویل مردم می‌شود.

وی با بیان اینکه ارتقای این فرمانداری به فرمانداری ویژه بنا به دستور رئیس جمهوری در دور اول سفر استانی به سمنان انجام گرفت، افزود: به علت حرکت کند بهره‌مند شدن از این ویژگی، مردم این شهرستان گلایه‌مند بودند.

فرماندار شاهرود خاطرنشان کرد: خوشبختاته در یک سال اخیر تلاش‌های خوبی انجام شده تا در عمل و اجرا این فرمانداری بتواند به جایگاه ویژه بودن خود نزدیک شود.

وی تاکید کرد: در راستای اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های استاندار سمنان در تقویت این فرمانداری و همچنین تمرکززدایی از مرکز استان، برخی اختیارات به این فرمانداری تفویض شده است.

فرماندار شاهرود گفت: تشکیل کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری در این شهرستان و واگذاری اتخاذ تصمیمات لازم و رسیدگی در این کارگروه توسط این فرمانداری از جمله موارد تفویض شده است.

وی افزود: در این راستا، اختیارات کمیسیون ماد پنج نیز که عمده مباحث این کمیسیون مربوط به شهرسازی بوده، تفویض شده است.

فرماندار شاهرود اظهار داشت: ۵۵ پرونده مربوط به این کمیسیون در کمتر از دو ماه مورد رسیدگی قرار گرفت.

بندرآبادی خاطرنشان کرد: این در حالی است که طبق روال گذشته حداقل رسیدگی به این تعداد پرونده، در مرکز استان شش ماه زمان به خود اختصاص می‌داد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها