بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهره برداری از ۴۲ هزار واحد مسکن مهر در تهران

کد خبر: 26008 Print This Post
۲۱ اسفند ۱۳۹۰ | ۰۸:۳۳
بهره برداری از ۴۲ هزار واحد مسکن مهر در تهران

http://www.bananews.ir/مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران بابیان اینکه تاپایان سال ۴۲ هزار واحد مسکن مهر در استان تهران به بهره برداری می‌رسد، گفت: واحدهای مسکن مهر در منطقه اسلامشهر و ۱۸ استان تهران از جمله این افتتاحها هستند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) تقی رضایی در گفتگو با مهر در خصوص افتتاح مسکن مهر در استان تهران تا پایان سال، گفت: ۴۲ هزار واحد مسکن مهر تاپایان سال در استان تهران به بهره برداری می رسد و این به جز واحدهایی است که درشهرهای جدید ساخته شده است.

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران بابیان اینکه تاکنون ۱۵ هزار واحد مسکن مهر در استان تهران افتتاح شده است، اظهار داشت: به جز مراسم هایی که برای افتتاح واحدها داریم باقی آنها تحویل متقاضیان مسکن مهر می شود تا آنها قبل از عید در واحدهای خود ساکن شوند.

وی با اشاره به افتتاح مسکن مهر در شهرهای جدید، بیان کرد: هم اکنون برنامه افتتاح مسکن مهر در شهرهای جدید پردیس و پرند هم وجود دارد که با حضور مسئولین به بهره برداری می رسد.

رضایی تصریح کرد: تاپایان سال واحدهای ساخته شده در اسلامشهر و منطقه ۱۸ تهران افتتاح می شوند که در مجموع این واحدها در مسکن مهر ۹۹ ساله، خودمالک، بافت های فرسوده، واحدهای مسکونی در قالب فناوری نوین و یا بنگاه های زودبازده هستند.

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران بابیان اینکه در دو سال گذشته ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور ساخته شده است، گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده بخش زیادی از واحدهای مسکن مهر در استان تهران تاپایان سال به بهره برداری می رسند.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها