بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تحول در بازار مسکن با تحویل مسکن مهر

کد خبر: 25047 Print This Post
۰۳ اسفند ۱۳۹۰ | ۱۰:۲۳
تحول در بازار مسکن با تحویل مسکن مهر

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح ۱۶ هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال در سه شهر جدید در استان تهران خبر داد و گفت: تحویل این واحدها به مردم تاثیر به‌سزایی در بازار مسکن دارد؛ به گونه‌ای که از افزایش قیمت‌ها جلوگیری می‌کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدهادی رستمیان- مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: از افتتاح واحدهای مسکونی که تا پایان سال در استان تهران صورت می‌گیرد، ۱۶ هزار واحد مربوط به سه شهر پرند، پردیس و هشتگرد است.

وی ادامه داد: با توجه به این‌که تا کنون افتتاحی در استان تهران نداشته‌ایم، تحویل این واحدها به مردم تاثیر به سزایی در بازار مسکن دارد؛ به گونه‌ای که از افزایش قیمتها جلوگیری می‌کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که این شهرهای جدید شرایط بسیار خوبی دارند، تصریح‌کرد: هزینه سکونت در این شهرها بسیار پایین‌تر از هزینه سکونت در کلانشهرهاست.

وی با اشاره به اینکه ۲۵ هزار واحد مسکن در شهرهای جدید کل کشور آماده افتتاح است، اضافه کرد: کلیه این واحدها دارای تاسیسات زیربنایی هستند و تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسند.

او با قدردانی از اقدام وزارت نیرو برای تامین خدمات زیربنایی، تصریح کرد: ساخت دو میلیون و ۷۰۰ هزار واحد مسکونی بی سابقه است و از آنجا که کار ساخت آغاز و خدمات رسانی پس از آن انجام شد، روند کار کمی طولانی تر شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه مشکل حمل و نقل شهرهای جدید با ساخت مترو آنها به اتمام می‌رسد، گفت: زیرسازی مترو شهر جدید پرند آغاز شده و تلاش داریم در آغاز سال ۱۳۹۲ پیشرفت خوبی در این بخش حاصل شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها