بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

هزار واحد مسکونی مهر در قزوین آماده واگذاری است

کد خبر: 22847 Print This Post
۱۷ دی ۱۳۹۰ | ۰۷:۰۹
هزار واحد مسکونی مهر در قزوین آماده واگذاری است

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی گفت: ۵۵ هزار واحد مسکونی مهر در استان قزوین تا پایان شهریور ماه سال ۹۱ آماده بهره‌برداری و واگذاری به متقاضیان می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد در سفر یک روزه به استان قزوین در دیدار از طرح مسکن مهر شهرک مهرگان در شهر محمدیه قزوین اظهار کرد: از مجموع ۵۵ هزار واحد مسکن مهر در دست احداث، تعداد ۱۲ هزار واحد مسکونی در مناطق روستایی و ۴۳ هزار واحد مسکونی در مناطق شهری و بافت فرسوده استان قزوین ساخته می‌شود. نیکزاد تعداد واحدهای مسکن مهر آماده واگذاری در استان را بیش از یک هزار واحد اعلام کرد و افزود: امیدواریم در سفر هیات دولت یا معاون اول رییس‌جمهور این واحدها افتتاح شده و به متقاضیان فاقد مسکن واگذار شود. وزیر راه و شهرسازی از وضعیت ساخت شهرک مهرگان اظهار رضایت و تصریح کرد: شهرک مهرگان الگوی مناسب اجرای طرح مسکن مهر در استان است و تاسیسات زیربنایی پیش‌بینی شده برای آن از جمله سیستم دفع فاضلاب و احداث پل روگذر این شهرک روی آزاد راه قزوین- کرج از کارهای بزرگ انجام شده است.

نیکزاد با اشاره به هزینه شدن بیش از۶۵۰ میلیارد ریال اعتبار در اجرای کارهای زیربنایی شهرک مهرگان قزوین بیان کرد: برای تامین بخشی از کسری بودجه این طرح با فروش اوراق مشارکت روند اجرای طرح تسریع می‌شود.

به گفته نیکزاد با فروش بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت کسری بودجه ساخت مسکن در شهرک مهرگان قزوین تامین می‌شود و برای سال آیِنده نیز از اعتبارات دولتی که رقم قابل‌توجهی است استفاده خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها