بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تحویل تمام مسکن‌های‌ مهر پردیس تا شهریور ۹۱

کد خبر: 22471 Print This Post
۱۰ دی ۱۳۹۰ | ۰۹:۳۵
تحویل تمام مسکن‌های‌ مهر پردیس تا شهریور ۹۱

http://www.bananews.ir/مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از ۱۲ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی در حال ساخت در این شهر خبر داد و گفت: ۸ هزار واحد مسکونی تا پایان سال جاری و تمام مسکن های مهر تا شهریور سال ۹۱ تحویل داده می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسین موسوی در گفت و گو با فارس افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، از بین ۱۲ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن مهر، ۸ هزار واحد تا پایان سال جاری به صاحبان آنها واگذار خواهد شد و علاوه بر این میزان، ۳۰ هزار واحد مسکونی دیگر در برنامه پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد:از ۸ هزار واحد مسکونی که قرار است تا پایان سال ۹۰ واگذار شود، حدود شش هزار واحد مسکونی از خدمات آب، برق، گاز و تلفن برخوردار هستند و ۲ هزار واحد دیگر به دلیل شرایط خاص زمین با مشکلات روبرو شده‌اند که امیدواریم تا پایان سال حل شده و آماده واگذاری شوند.

به گفته وی، اگر براساس برنامه مشکلات موجود حل نشد، این تعداد از واحدها در سال ۹۱ واگذار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با تاکید بر این مطلب که علاوه بر ۸ هزار واحد، ۴ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی باقی مانده در نیمه نخست سال ۹۱ واگذار می‌شود، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده پروژه مسکن مهر شهر جدید پردیس که شامل ۱۲ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی است تا پایان تابستان سال ۹۱ به طور کامل واگذار می‌شود.

موسوی در ادامه از استقبال مطلوب شهروندان از پروژه‌ مسکن مهر در شهر جدید پردیس خبر داد و افزود: به اندازه واحدهایی که در این شهر ساخته شده است متقاضی وجود دارد و علاوه بر آن هفت هزار نفر متقاضی دیگر درخواست داده‌اند که به دلیل نبود واحد مسکونی در انتظار هستند.

مدیرعامل شهر جدید پردیس تاکید کرد: تسهیلات خاصی برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شده است که شامل تقسیط قیمت زمین واگذار شده به بخش خصوصی و موارد دیگر است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها