بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۵ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Wednesday, 25 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهره‌برداری از ۶۵۲ واحد مسکن مهر در بناب

کد خبر: 218 Print This Post
۰۶ آذر ۱۳۸۹ | ۱۲:۳۴
بهره‌برداری از ۶۵۲ واحد مسکن مهر در بناب

رئیس اداره مسکن و شهرسازی بناب گفت: به زودی و همزمان با افتتاح طرح‌های مسکن مهر در استان آذربایجان شرقی ۶۵۲ واحد مسکن مهر در شهرستان بناب به بهره‌برداری می‌رسد.‌

حاجعلی جباری ظهر امروز در جلسه شورای مسکن این شهرستان، روند تکمیل طرح‌های مسکن مهر را در این شهرستان خوب ارزیابی کرد.

رئیس اداره مسکن و شهرسازی شهرستان بناب در ادامه از همکاری بانک‌های عامل و ادارات خدمات‌رسان در اجرای این پروژه تقدیر و تشکر کرد.

وی گفت: ۳۵۰ واحد خودمالک، ۱۲۰ واحد پروژه اجاره به شرط تملیک آموزش و پرورش، ۷۶ واحد مسکن مهر شهرک ولیعصر (عج) و ۱۵۶ واحد مربوط به پروژه تعاونی شهرداری اجاره به شرط تملیک به اتمام رسیده است.

رئیس اداره مسکن و شهرسازی شهرستان بناب تصریح کرد: به زودی همزمان با افتتاح پروژه‌های مسکن مهر در آذربایجان شرقی، ۶۵۲ واحد مسکن مهر در شهرستان بناب با حضور مسئولان کشور به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در ادامه اظهار داشت: شهرستان بناب همچنان به عنوان یکی از شهرهای پیشرو در اجرای طرح مسکن مهر است و هم اکنون ۲ هزار و ۵۵۰ واحد مسکونی مهر در این شهرستان در حال احداث است.

رئیس اداره مسکن و شهرسازی شهرستان بناب اظهار امیدواری کرد تا هفته دولت سال آینده ۲ هزار و ۵۵۰ واحد مسکن مهر در این شهرستان به بهره‌برداری برسد.

شهرستان ۱۳۰ هزار نفری بناب در جنوب مرکز استان واقع شده و به عنوان یکی از شهرهای پیشرو در احداث طرح‌های مسکن مهر مطرح است.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها