بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پیشرفت۹۰ درصدی پروژه‌های مسکن مهر سنتی ساز در شاهرود

کد خبر: 21187 Print This Post
۱۳ آذر ۱۳۹۰ | ۰۷:۴۴
پیشرفت۹۰ درصدی پروژه‌های مسکن مهر سنتی ساز در شاهرود

http://www.bananews.ir/جلسه شورای مسکن شاهرود به ریاست معاون استاندار و فرماندار شهرستان، مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو شورای مسکن شهرستان، مدیران عامل شرکت‌های صنعتی ساز و اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهرکارگری و کارمندی در فرمانداری شاهرود برگزارشد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهدی بندرآبادی، فرماندار شاهرود در این جلسه با اشاره به در دست ساخت بودن۲۰۰۴ واحد مسکن سنتی‌ساز توسط شـرکت‌های تعاونی مسکن ساز، پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها را به طور میانگین ۹۰ درصد اعلام کرد و افزود: از این میزان، ۵۰ درصد واحدها دارای پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۵ درصد هستند و خواستار تسریع در تکمیل این پروژه‌ها علی‌الخصوص تکمیل دیوارکشی و محوطه سازی آنها هستیم.

وی تصریح کرد: اداره مسکن و شهرسازی با همکاری اداره تعاون، ثبت اسناد، بانک مسکن و اتحادیه تعاونی‌های مسکن، مساعدت لازم جهت تسهیل در روند اخذ صورت جلسه تفکیکی تا صدور دفترچه اقساط و فروش اقساطی را انجام داده و در این خصوص نیز یک دوره آموزشی برای مدیران عامل تعاونی‌ها برگزار کند.

فرماندار شاهرود در خاتمه خواستار تسریع در روند اجرای پروژه‌های مسکن صنعتی ساز؛ تسریع و تسهیل امور به منظور اجرای شبکه‌های آب و گاز شهرک و اجرای کلیه شبکه‌های مذکور قبل از تکمیل نهایی و آماده بودن انشعابات تا قبل از تحویل شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها