بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تکمیل ۷۰ هزار واحد مسکن مهر بنیاد

کد خبر: 20804 Print This Post
۰۵ آذر ۱۳۹۰ | ۰۷:۵۹
تکمیل ۷۰ هزار واحد مسکن مهر بنیاد

http://www.bananews.ir/رئیس بنیاد مسکن بابیان اینکه ساخت بیش از ۷۰ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر به پایان رسیده است، گفت: سهمیه ساخت مسکن مهر امسال به ۲۸۰ هزار واحد می رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علیرضا تابش در گفتگو با مهر در مورد پروژه های مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر اظهارداشت: ساخت ۲۴۰ هزار واحد مسکن مهر را از ابتدای امسال شروع کردیم که البته در ابتدا این سهمیه ۱۹۰ هزار واحد بود.

وی با بیان اینکه تاکنون ساخت بیش از ۷۰ هزار واحد به اتمام رسیده است، گفت: سعی داریم که تا پایان سال ۱۳۰ تا ۱۴۰ هزار واحد دیگر را هم به پایان برسانیم ضمن آنکه امسال این سهمیه به ۲۸۰ هزار واحد خواهد رسید.

رئیس بنیاد مسکن درباره تامین زیرساختهای این واحدها بیان کرد: تامین زیرساخت ها بر عهده وزارت نیرو است که در برخی از نقاط هنوز تامین نشده است البته به دلیل اینکه این واحدها در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر ساخته شده اند با مشکلات کمتری در حوزه زیر ساخت ها روبرو هستند.

تابش با اشاره به اینکه اغلب این واحدها به شیوه خودمالک ساخته شده اند، افزود: حدود ۱۳۰ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در بافت های فرسوده احداث شده اند که به همین جهت در این پروژه ها مشکل کمتری در رابطه با زیر ساخت ها داریم.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها