بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ اسفند، ۱۳۹۶ | Wednesday, 21 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بارندگی علت تاخیر افتتاح مسکن مهر

کد خبر: 20557 Print This Post
۳۰ آبان ۱۳۹۰ | ۰۸:۱۳
بارندگی علت تاخیر افتتاح مسکن مهر

http://www.bananews.ir/مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران اعلام کرد: بخش زیادی از پروژه‌های مسکن مهر به دلیل بارش باران با وقفه در محوطه‌سازی روبه‌رو شده است، بنابراین فعلا افتتاح رسمی ‌نداریم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) تقی رضایی در گفت‌وگو با مهر افزود: با این حال به برخی از متقاضیان اعلام شده است که می‌توانند در واحدها ساکن شوند.

وی با اعلام خبر تخصیص کمک مالی استانداری تهران برای تامین زیرساخت‌های مسکن مهر افزود: در جلسه‌ای که با معاونت استانداری تهران برگزار شد قرار شده است که کمک‌های استانداری و دستگاه‌های خدمات رسان به پروژه‌ها انجام گیرد و این پروژه‌ها تا انتهای سال افتتاح شود.

مدیر کل مسکن و شهرسازی استان تهران پیش از این اعلام کرده بود: ۲۰ هزار واحد مسکن مهر استان تهران تا پایان آبانماه افتتاح می‌شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها