بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مسکن مهر تحقق عدالت در بخش مسکن است

کد خبر: 1985 Print This Post
۰۷ دی ۱۳۸۹ | ۱۲:۳۱
مسکن مهر تحقق عدالت در بخش مسکن است

www.BanaNews.irوزیر کشور در ادامه سفر به شهرهای اقماری کرج از پروژه مسکن مهر حلقه دره ماهدشت بازدید کرد و در این بازدید گفت: مسکن مهر تحقق عدالت در بخش مسکن است.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، سید مصطفی محمد نجار در این بازدید که پیش از ظهر سه شنبه انجام شد، تصریح کرد: مسکن مهر تحقق عدالت در بخش مسکن است.

وی با بیان اینکه یکی از سیاستهای دولت دهم برقراری عدالت اجتماعی در حوزه مسکن بود، از طرح مسکن مهر به عنوان پلی برای رسیدن به این مقصد یاد کرد و تصریح کرد: طرح مسکن مهر در سراسر کشور با جدیت دنبال می شود و با اختصاص سرانه های خدماتی مناسب آینده روشنی را پیش رو دارد.

همچنین مدیرکل مسکن و شهرسازی استان البرز با اشاره به اجرای طرح مسکن مهر حلقه دره ماهدشت اظهار داشت: این پروژه با ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی دنبال می شود و کلنگ زنی آن در ابتدای سال توسط وزیر مسکن صورت پذیرفته است.

وی پیش بینی کرد: بخشی از این تعداد واحد مسکونی در بهمن ماه آماده تحویل به متقاضیان گردد.

این مسئول با اشاره به افزایش دو برابری جمعیت ماهدشت با تکمیل واحدهای مسکونی پروژه حلقه دره ماهدشت بیان داشت: اختصاص سرانه های خدماتی، درمانی، بهداشتی و آموزشی در زمین ۱۵۰ هکتاری این پروژه در دستور کار است و وزیر مسکن نیز در بازدید ماه گذشته خود قول های مساعدی را در این زمینه داده اند.

وزیر کشور هم اکنون در حال عزیمت به ماهدشت جهت کلنگ زنی بزرگترین سالن ورزشی این شهر است که اخبار آن متعاقبا ارسال می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها